Najlepsza hurtownia elektrotechniczna

   |    tekst redakcyjny    |    Prezentacja Alfa Elektro z dodatku Elektrorama 2013 (311 KB)

Ranking firm elektrotechnicznych został przygotowany wspólnie z wywiadownią gospodarczą Bisnode. W tym roku wzięliśmy pod uwagę rentowność przedsiębiorstw. W zestawieniu znalazły się także przychody i zyski.

Lista wraz z prezentacjami najlepszych firm została zamieszczona w specjalnym dodatku do nr 11.2013.

Alfa-Elektro zajęła 1. miejsce w rankingu najlepszych firm elektrotechnicznych Elektrorama 2013 w kategorii Hurtownia-Przychody.

Przedsiębiorstwo Handlowe Alfa Elektro Sp. z o.o. istnieje od października 1989 r. i jest liderem rynku dystrybucji artykułów elektrotechnicznych w Polsce. Obecnie firma zatrudnia ponad 500 osób. Wśród pracowników znajdują się inżynierowie – doradcy techniczni, służący swoją wiedzą wszystkim
klientom.

Alfa Elektro prowadzi sprzedaż w ponad 60 własnych hurtowniach zlokalizowanych na terenie całej Polski. Oferuje pełną gamę produktów największych krajowych i zagranicznych producentów. Ścisła współpraca z dostawcami pozwala na utrzymanie odpowiednich stanów magazynowych i szybką realizację zamówień. Hurtownie zaopatrywane są z dwóch magazynów centralnych: w Chorzowie i w Lubiczu k. Torunia. Przedsiębiorstwo dysponuje specjalistycznym transportem do kabli, umożliwiającym rozładunek i załadunek bębnów na placu budowy.

Główną zasadą polityki handlowej jest zaopatrywanie klientów hurtowni w wyroby najwyższej jakości przy pełnej gamie usług towarzyszących, takich jak: doradztwo techniczne, dostawa towaru na miejsce wskazane przez klienta (na terenie Polski), prowadzenie oddzielnego magazynu w celu zapewnienia płynności i kompletności dostaw.

Podstawowym celem firmy jest zadowolenie i satysfakcja klienta. Wszyscy pracownicy przedsiębiorstwa wspólnie pracują na opinię profesjonalnego i solidnego partnera handlowego.

 Zaprenumeruj Rynek Elektryczny