Polskie przekaźniki zna cała Europa

   |    tekst redakcyjny    |    Prezentacja firmy Relpol z dodatku Elektrorama 2013 (205 KB)

RELPOL S.A. jest znanym europejskim producentem przekaźników, działającym w branży od 1958 roku. Produkty Relpol S.A. stosowane są w obszarach: automatyki przemysłowej i energetycznej, energoelektroniki, elektroniki przemysłowej i użytkowej, telekomunikacji, AGD i innych.

Firma jest również producentem systemów zabezpieczeń CZIP dla rozdzielni średnich napięć, które od wielu lat wykorzystywane są w polskiej energetyce, w tym w elektrowniach wiatrowych.

Relpol to lider w produkcji urządzeń do wykrywania materiałów radioaktywnych. Wyposażone są w nie drogowe i kolejowe przejścia graniczne, a także porty morskie i największe polskie lotniska.

Nowoczesny profil produkcji, rozwój technologii, nieustanne podnoszenie jakości oferowanych produktów oraz redukcja zanieczyszczeń środowiska naturalnego, odnoszących się zarówno do procesu produkcyjnego, jak również produktów Relpol S.A. pozwoliło spółce na otrzymanie Certyfikatu Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakość-Środowisko ISO 9001:2009 oraz ISO 14001:2005.

Wysoką jakość produkowanych wyrobów, zgodnych z wymogami Unii Europejskiej, potwierdza szeroka gama uznań i certyfikatów: BBJ, VDE, UL, CSA, GOST, Loyd Register, CCC, AUCOTEAM GmbH, RoHS oraz nagród i wyróżnień.

Firma Relpol znalazła się na liście najlepszych firm elektrotechnicznych Elektrorama 2013.

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny