Więcej niż tradycyjna hurtownia

   |    tekst redakcyjny    |    Prezentacja firmy Onninen z dodatku Elektrorama (215 KB)

Onninen jest jednym z wiodących w Europie dostawców artykułów elektrotechnicznych, instalacyjno-sanitarnych, grzewczych i wentylacyjnych.

Historię firmy rozpoczął w 1913 r. Alfred Onninen, zakładając w fińskim mieście Turku małą firmę o profilu hydraulicznym. Firma szybko się rozwijała, rozszerzając profil i zasięg działania. Dziś Onninen prowadzi działalność na terenie Finlandii, Norwegii, Szwecji, Polski, Rosji, Litwy, Łotwy i Estonii.

Odmienności kulturowe w połączeniu ze zróżnicowanym rozwojem poszczególnych regionów nadają działaniom firmy szczególny, dynamiczny charakter. Onninen to więcej niż tradycyjna hurtownia. Firma chce być dla swoich klientów i dostawców najlepszym partnerem oferującym nie tylko asortyment kilku branż w jednym miejscu, lecz także doskonały serwis i sprawdzone rozwiązania w zarządzaniu i dystrybucji materiałów technicznych.

W Polsce Onninen prowadzi działalność na terenie całego kraju poprzez sieć 33 hurtowni, Centrum Dystrybucyjne k. Łodzi i system zamówień internetowych OnnShop. Działalność skierowana jest do firm instalacyjnych, handlowych, wykonawczych, przemysłu, przedsiębiorstw gospodarki komunalnej i firm z sektora energetycznego. Firma zapewnia profesjonalną obsługę, system zamówień internetowych, doradztwo techniczne, szkolenia produktowe oraz dostawy we wskazane miejsce.

Działa w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9000 i system zarządzania środowiskiem ISO 14001.

Sieć hurtowni Onninen znalazła się w rankingu najlepszych firm elektrotechnicznych Elektrorama 2013.

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny