Kromiss-Bis zniknął ze słupów

   |    tekst redakcyjny    |   

Na produktach Kromiss-Bis pojawiło się nowe logo. Starą nazwę zastąpiono Europoles Kromiss. Stało się tak w wyniku dołączenia firmy Kromiss-Bis do grona przedsiębiorstw Grupy Europoles.

W ramach połączenia, 100-procentowym udziałowcem firmy Kromiss-Bis został Europoles Holding GmbH, z siedzibą w Neumarkt, Niemcy. Dotychczasowi udziałowcy Kromiss-Bis, Barbara i  Arkadiusz Łaskowscy, stali się równolegle mniejszościowymi udziałowcami Europoles Holding GmbH.

Połączenie nie oznacza zmiany statusu prawnego spółki. Firma – z nową nazwą i logo –  nadal jest spółką zarejestrowaną na terenie Polski i działającą w oparciu o przepisy krajowe. Arkadiusz Łaskowski w dalszym ciągu pełni funkcję prezesa zarządu Europoles Kromiss oraz dodatkowo został powołany do zarządu Europoles GmbH & CO.KG .

W Polsce działa od 14 lat  Europoles sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, należąca do Europoles GmbH & CO.KG.

Grupa Europoles jest liderem na rynku europejskim w zakresie produkcji betonowych słupów i masztów energetycznych. W ramach Grupy odbywa się produkcja słupów z tworzyw sztucznych, a w Polsce w Koninie umiejscowiony jest najnowocześniejszy zakład produkcji słupów oświetleniowych z innowacyjną możliwością spawania laserowego.

Kromiss-Bis  (obecnie Europoles Kromiss) to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży.  Projektuje, produkuje i dostarcza  rozwiązania w zakresie stalowych wielokątnych konstrukcji wsporczych dla energetyki, oświetlenia i trakcji. Jest także dostawcą: stalowych rurowych słupów napowietrznych linii elektroenergetycznych, stalowych słupów i masztów oświetleniowych, stalowych słupów trakcyjnych oraz specjalnych konstrukcji wsporczych. Świadczy usługi w zakresie montażu dostarczanych konstrukcji stalowych oraz wykonania pod nie fundamentów. Specjalizuje się w budowie torowisk i sieci trakcyjnych na terenie całego kraju.

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny