Wywiad na żywo z Krzysztofem Foltą, prezesem TIM SA

"Od dziś naszą odpowiedzią na zmienność tego świata będzie nieustanna zmiana w nas".

Podczas II Forum Menadżerów Elektrotechniki redakcja Rynku Elektrycznego przeprowadziła  na żywo wywiad z prezesem TIM SA – Krzysztofem Foltą. Tematem wywiadu było zarządzanie zmianami.

TIM SA rozpoczął swoją działalność w zupełnie innych warunkach politycznych i gospodarczych jako Spółdzielcze Przedsiębiorstwo „TIM” we Wrocławiu Spółka z o.o. Gdyby nie zmiany, jakie zapoczątkowały czerwcowe wybory sprzed 25 lat, z pewnością TIM nie byłby tym, czym jest dzisiaj. Przez minione ćwierć wieku firma zawsze była otwarta na zmiany: technologiczne, ekonomiczne, organizacyjne…

Zmieniające się otoczenie stale nas motywowało, inspirowało – mówi Krzysztof Folta. – Nieco paradoksalnie, choć bez cienia przesady, można powiedzieć, że TIM od 25 lat jest tym samym: ciągłą zmianą na lepsze – dodaje.

Od kilkunastu miesięcy TIM SA konsekwentnie rozwija sprzedaż online, nie rezygnując przy tym ze wsparcia udzielanego klientom przez pracowników biur handlowych w całej Polsce czy działających w terenie przedstawicieli handlowych.

Dysponujemy unikalnym doświadczeniem i kompetencjami ludzi, zdobywanymi i rozwijanymi przez 25 lat. Wierzę, że w połączeniu z nowoczesną technologią handlu internetowego możemy zaoferować naszym klientom wyjątkowy, wygodny i bardzo funkcjonalny model sprzedaży – zauważa Krzysztof Folta.

Więcej o Forum