Lider polskiego biznesu

   |    tekst redakcyjny    |   

Podczas 22. Gali Liderów Polskiego Biznesu w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej wręczono Diamenty, Nominacje i Złote Statuetki najlepszym polskim przedsiębiorcom.

Złotą statuetkę „Lidera Polskiego Biznesu” otrzymała firma Schrack Technik Polska, a nagrodę odebrał prezes zarządu spółki Sławomir Grzebień. Tytuł został przyznany firmie za wyniki finansowe, dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, kompleksowość i niezawodność proponowanych usług, najwyższą jakość produktów oraz dbałość o środowisko naturalne.

Nagrody te są przyznawane przez Business Centre Club najprężniej działającym firmom i ich szefom od 1991 roku. Otrzymują je przedsiębiorcy, którzy w swojej działalności skupiają się nie tylko na wskaźnikach ekonomicznych, ale również, na jakości i innowacyjności produktów, inwestycjach oraz m.in. na zaangażowaniu w działalność charytatywną.

Nominowanych i wyróżnionych zostało 40 firm z 104 zgłoszonych do konkursu.  Jury konkursu ogłosiło 12 laureatów Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2014.

W tegorocznej uroczystości, wśród blisko dwóch tysięcy gości, obok przedsiębiorców z całej Polski wzięli udział także m.in. parlamentarzyści, dyplomaci, przedstawiciele świata kultury i nauki oraz znani publicyści.

http://bcc.org.pl/Artykul.274.0.html?&no_cache=1&tx_ttnews%5Btt_news%5D=7795&tx_ttnews%5BbackPid%5D=3

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny