Osprzęt siłowy

   |    tekst redakcyjny    |    Osprzęt Siłowy (176 KB)

OSPRZĘT SIŁOWY FIRMY ABL–POLSKA

Zakres prądowy obejmuje wykonania od 16 A do 125 A na napięcia od 110 V do 500 V. Znajdziemy tu złącza trzy-, cztero- i pięciobiegunowe w obudowach wykonanych z najwyższej jakości tworzywa poliamidu. Nowością są dwa innowacyjne systemy ułatwiające montaż. Pierwszy plug2 power to system zacisków stosowany w wykonaniach na prądy znamionowe 16 A i 32 A umożliwiający szybkie, bezśrubowe przyłączanie przewodów.

Dokładność wykonania styków gwarantuje każdorazowo pewne połączenie elektryczne i daje możliwość stosowania zarówno przewodów dY jak i LgY (z końcówkami tulejowymi albo bez). Wykonania 16 A pozwalają na zastosowanie przewodów o przekrojach do 2,5 mm2 (linki giętkie) i do 4 mm2 (drut) natomiast wykonania 32 A do 6 mm2 (linki giętkie) i do 10 mm2 (drut).

Drugi system, turn2fi x to wygodny i szybki montaż gniazd i wtyków 16 A i 32 A. Osłona przewodu wyposażona w nowoczesną dławicę kablową łączy się z obudową styków za pomocą specjalnego zatrzasku. Nowa seria, EventLine, to wtyki i gniazda przedłużaczowe oraz gniazda tablicowe (proste i skośne) na 230 V i 400 V wykonane w kolorze czarnym (standardowo produkuje się 230 V niebieskie i 400 V czerwone) dedykowane na sceny i estrady a także do stosowania w domach kultury czy dyskotekach.

Oferty firm w nr 4.2015

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny