Nowy skład Grupy ElektroUnion

   |    tekst redakcyjny    |   

Od 1 maja 2015 r. w Grupie Handlowej ElektroUnion pojawiła się nowa firma członkowska. Obecny stan Grupy ElektroUnion wynosi 15 firm hurtu elektrycznego (łącznie 24 punkty sprzedaży).

Hurtownia Elektryczna ELEKTROZET została założona w 2013 r. z siedzibą w Woli Sosnowej koło Lubrańca, niedaleko Włocławka (www.elektrozet.pl) przez Łukasza Zajączkowskiego, który przez ostatnią dekadę zajmował się sprzedażą internetową. Obecnie jest właścicielem kilku własnych sklepów internetowych, specjalizujących się asortymencie elektroinstalacyjnym. W 2014 r. zapadła decyzja o rozszerzeniu działalności o hurtową i detaliczną sprzedaż stacjonarną, wyniku której w 2015 r. otwarty został 2-poziomowy Punkt Sprzedaży ELEKTROZET w Kłodawie, przy ul. Warszawskiej 52 o łącznej powierzchni użytkowej 320 m.kw. znajdujący się bezpośrednio przy międzymiastowej pętli komunikacji autobusowej, w sąsiedztwie miejskiego rynku i lokalnego handlu oraz nieopodal drogi krajowej nr 92 (dawna krajowa “2”).

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży i dogodnemu położeniu nieopodal centrum miasta i przelotowej drogi krajowej, Hurtownia Elektryczna ELEKTROZET oferuje szeroką paletę artykułów elektrotechnicznych, czyli wszystko to, co potrzebne jest do zasilenia, rozdziału i zabezpieczenia energii elektrycznej, w tym popularny osprzęt elektroinstalacyjny i oświetleniowy.

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny