Schrack Technik odwiedził 11 miast

   |    tekst redakcyjny    |   

Wystawy w 11 miastach i ponad 1300 gości to efekt tegorocznych Spotkań Firmowych Schrack Technik. Po cyklu imprez w Polsce wystawy są prezentowane na Słowacji i w kolejnych krajach.

Spotkania Firmowe to cykl konferencji dla wykonawców instalacji elektrycznych i teletechnicznych organizowany przez Schrack Technik od 1994 roku. Bezpłatne spotkania organizowane są corocznie nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach. Na wystawach prezentowane są specjalne show-roomy z przykładami nowych rozwiązań i produktów. Wydarzenie podzielone jest na część szkoleniową, podczas której eksperci prezentują aktualne tematy oraz część bankietową, która jest okazją do integracji i wymiany doświadczeń.

Tematami szkoleń podczas tegorocznych Spotkań Firmowych były sposoby rozwiązywania problemów z instalacjami oświetlenia LED, systemy światłowodowe oraz bezpłatne programy do projektowania w oparciu o normę PN-EN 61439 – Schrack CAD i Schrack Design. Eksperci zaprezentowali także nowości z oferty ponad 20 000 produktów Schrack Technik. Konferencje odbyły się w miastach, w których firma ma swoje oddziały oraz punkty STORE. W ciągu kilku tygodni marca ekspozycja przebyła tysiące kilometrów i odwiedziła 11 miast – od Krakowa po Szczecin.

Schrack Technik jest dostawcą produktów i rozwiązań w zakresie rozdziału energii elektrycznej oraz transmisji danych teletechnicznych. Podczas Spotkań Firmowych 2016 obchodziła jubileusz 24-lecia działalności w Polsce. Austriacki koncern działa w blisko 50 krajach, a w 13 posiada swoje przedstawicielstwa. W Polsce oferuje ponad 20 000 produktów poprzez sklep internetowy i sieć lokalnych placówek Schrack STORE w miastach.

Rynek Elektryczny był patronem medialnym tegorocznej edycji Spotkań Firmowych.

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny