Na pełnych żaglach. Rozmowa z Krzysztofem Durzyńskim

dyrektor generalny Schréder Polska Sp. z o.o.

Jakie są mocne strony firmy Schréder?

Schréder to światowy lider w profesjonalnych zewnętrznych systemach oświetleniowych posiadający swoje przedsiębiorstwa w 48 krajach. Filozofią firmy jest idea właściwego oświetlenia, którą kierujemy się przez dziesięciolecia. Oferujemy klientom nie tylko produkty najwyższej jakości, lecz także całą koncepcję oświetlenia na najwyższym poziomie, czyli oświetlenia nowoczesnego, racjonalnego i ekonomicznego. A to wszystko dzięki nowoczesnemu podejściu do procesu projektowania oświetlenia oraz stosowaniu oryginalnego wzornictwa opraw oświetleniowych i nowoczesnych technologii.

Myślę, że najmocniejszą stroną marki Schréder jest rodzinny charakter firmy i wokół tego budujemy naszą działalność wewnątrz i na zewnątrz przedsiębiorstwa.

Rodzina daje pewność, stabilizację i zaufanie zarówno naszym klientom, jak i zaangażowanym pracownikom. Postrzegani jesteśmy przez klientów, projektantów, architektów, pracowników miast i gmin odpowiedzialnych za oświetlenie oraz wykonawców jako profesjonalny i godny zaufania partner – to dla nas bardzo ważne.

Od strony oferty produktowej poszczycić się możemy najbardziej zaawansowaną LED-ową techniką świetlną. Świadczyć o tym może udział opraw LED w naszej sprzedaży w Polsce, który przekroczył w zeszłym roku 70 proc.

Posiadamy szeroką gamę produktową, bogate wzornictwo oraz znani jesteśmy z indywidualnego podejścia do klienta i projektu.

Konkretne rozwiązanie możemy personalizować, tak dostosowując produkt, aby spełnił wszystkie wymogi klienta. Tak stworzyliśmy np. oprawę Varsovie, bazując na rysunkach z początku XX wieku, która oświetla np. ulicę Królewską w Warszawie. Możemy użyć jednej z kilkunastu dostępnych brył fotometrycznych, dostosować styl i kolor oprawy oraz sposób montażu, możemy dostarczyć sprzęt wyposażony w jeden z najlepszych na rynku systemów inteligentnego sterowania OWLET pozwalający radiowo sterować nawet poszczególnym punktem lub grupą punktów świetlnych. Tego typu projekty już od kilku lat funkcjonują w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Kielcach i Legnicy.

Serwis, który oferujemy, oceniany jest jako jeden z najlepszych w kraju. Klienci mogą na nas liczyć na etapie projektowania, realizacji projektu oraz obsługi posprzedażowej.

Zespół projektantów odpowiednio dobierze sprzęt, Dział Wizualizacji zbuduje model 3D, a nad stałym kontaktem z klientem pracuje zaangażowany Dział Handlowy w ośmiu rejonach Polski.

Więcej w nr 9/2016

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny