Wielki projekt Hagera

   |    tekst redakcyjny    |   

Hager Polo zrealizował wielki projekt – budowę Centrum Biuro-Szkoleniowego w Tychach, przy ulicy Fabrycznej 10. Powierzchnia budynku to 2,6 tys. m kw. Inwestycja kosztowała 14 mln PLN.

15 września br. nastąpiło uroczyste otwarcie w obecności klientów i przyjaciół.

Hager Polo jest częścią międzynarodowego koncernu Hager Group, którego działalność rozpoczęła się w Schalksmuhle w Niemczech w 1955 roku. W Polsce początki firmy sięgają 1993 roku, kiedy to w Tychach w firmie Polo Systemy Elektroinstalacyjne rozpoczęto produkcję osprzętu elektroinstalacyjnego w formie gniazd i łączników. Momentem przełomowym było włączenie w struktury firmy Berker – europejskiego lidera w produkcji osprzętu i systemów automatyki budynku. Dzięki tym działaniom, spełniły się marzenia klientów o bezpieczeństwie, o pięknych aranżacjach, w których światło tworzy niepowtarzalny klimat, a innowacyjne systemy zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

Obecnie Hager jest uznanym graczem na rynku instalacji elektrycznych. Oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu rozdziału energii:  od rozdzielnic wyższych prądów, systemów pól licznikowych, poprzez systemy przyłączeniowe, do aparatów sterujących i zabezpieczających. W ofercie posiada również systemy prowadzenia przewodów, systemy bezpieczeństwa i automatyki budynku oraz osprzęt elektroinstalacyjny. Wszystko to produkowane jest w 28 zakładach na całym świecie. Hager przekonuje do siebie niezawodnością i najwyższą jakością. Produkty, służące na co dzień milionom klientów, dostępne są w 129 krajach. Firma Hager posiada na swoim koncie ponad 1,6 tys. patentów.

Hager działa według zasad, które nazwano 3E – ethics, environment, energy. Dąży do tego, aby wszystkie działania realizowane były w sposób etyczny, bezpieczny dla środowiska i energooszczędny. Firma posiada certyfikat Investors in People. Stale pomaga rozwijać kompetencje i potencjał swoich pracowników.

Hager Polo Polska to:
917 pracowników
2 zakłady produkcyjne (Tychy, Kórnik)
2328 rodzajów wytwarzanych produktów w Tychach
17 mln wyrobów wytwarzanych w Tychach
4537 rodzajów wytwarzanych produktów w Kórniku
13,5 mln wyrobów wytwarzanych w Kórniku

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny