Zagraniczni inwestorzy z wizytą w ZPUE

   |    Tomasz Charążka    |   

W dniu 24 listopada br. firma ZPUE gościła we Włoszczowie delegację kilkudziesięciu przedsiębiorców z branży energetycznej z Europy, Algierii i Kazachstanu.

Wizyta odbyła się w ramach misji gospodarczej zorganizowanej przez Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, który promuje największych świętokrzyskich producentów na rynkach zagranicznych.

Podczas prezentacji prowadzonej przez Agnieszkę Całko, dyrektor marketingu ZPUE, uczestnicy zapoznali się z historią i ofertą spółki oraz jej możliwościami eksportowymi. Po prezentacji delegacja udała się na wycieczkę po zakładzie. Goście byli pod wrażeniem potencjału włoszczowskiej fabryki – zaplecza technologicznego, różnorodności procesów i możliwości kompleksowej realizacji inwestycji na terenie zakładu. Zwiedzili także firmę Stolbud należącą do Grupy Koronea.

W spotkaniu uczestniczyli burmistrz gminy Włoszczowa Grzegorz Dziubek oraz starosta włoszczowski Jerzy Suliga. Wizyta zakończyła się uroczystym obiadem, wymianą wzajemnych doświadczeń i kontaktów, które otworzyły drzwi do trwałej współpracy.

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny