Komunikacja w Europacable

Philipp Stenzel został przewodniczącym zespołu ds. komunikacji w Europacable

Philipp Stenzel odpowiada za komunikację w Europacable – największym stowarzyszeniu producentów kabli i przewodów w Europie.

Od 1 lutego br. Philipp Stenzel, kierownik działu marketingu w grupie nkt cables, jest nowym przewodniczącym zespołu ds. komunikacji w Europacable. Od trzech lat był on aktywnym członkiem tego zespołu, na czele którego stał Yann Gontier z firmy Nexans. Przejmując obowiązki, Philipp Stenzel podziękował ustępującemu przewodniczącemu za dotychczasowe wysiłki i osiągnięcia.

– To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę wziąć odpowiedzialność za komunikację w Europacable, a tym samym reprezentować zespół ds. komunikacji w szybko zmieniającym się i pasjonującym przemyśle – mówi Philipp Stenzel. – Jednym z moich priorytetów będzie zwiększenie widoczności Europacable i jego firm członkowskich w całym środowisku. Będzie to wymagać znacznego zaangażowania wszystkich firm członkowskich. Z niecierpliwością czekam na nadchodzące wyzwania, zachęcam was do angażowania się gdziekolwiek i kiedykolwiek jest to możliwe. Chciałbym również zaprosić wszystkie firmy członkowskie, które nie są jeszcze częścią zespołu komunikacji, do przyłączenia się i podjęcia aktywnego udziału.

Założony w 1991 r. Europacable jest europejskim stowarzyszeniem reprezentującym wiodących producentów kabli i przewodów z Europy. Firmy zrzeszone w organizacji zatrudniają ogółem ponad 70 tys. pracowników. Ponad połowa członkowskich firm w 2014 r. wygenerowała obrót w wysokości ponad 20 mld euro.

Źródło: nkt cables

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny