Cora dołączyła do PZPO

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  
produkty z katalogu firmy Cora

W styczniu 2017 r. do Polskiego Związku Przemysłu Oświetleniowego dołączyła firma PHU CORA Adam Sikora. CORA funkcjonuje na rynku od 1995 roku, od stycznia 2015 roku poszerzyła się o spółkę Cora Lighting Factory Sp. z o.o. zajmującą się produkcją opraw oświetleniowych. CLF główny nacisk kładzie na jakość, funkcjonalność, nowatorstwo oraz znakomite parametry świetlne. W ramach działalności zajmuje się produkcją i dystrybucją najwyższej jakości profesjonalnych systemów oświetleniowych z przeznaczeniem do sklepów, galerii, biur, banków, hoteli. Firma od wielu lat stosuje w rozwiązaniach oświetleniowych technologię LED.

Więcej o firmie na www.cora.pl

 

Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego reprezentuje polskie firmy oświetleniowe i wspiera aktywnie ich działalność na rynku krajowym i zagranicznym. Aktywnie działa od 2004 roku. Zrzesza producentów i dystrybutorów sprzętu oświetleniowego oraz firmy działające na rzecz polskiego rynku oświetleniowego. Obecnie liczy 29 firm. PZPO jest członkiem organizacji Lighting Europe z siedzibą w Brukseli.

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny


Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie części lub całości treści zamieszonych na rynekelektryczny.pl wymaga zgody wydawnictwa Publikatech.

 

[ssba-buttons]