Apetyt na większą produkcję

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  
fabryka LUG

W dniu 2 marca  2017 roku LUG Light Factory Sp. z o.o. podpisał umowę z firmą M&J Sp. z o.o. na rozbudowę istniejącego centrum badawczo-produkcyjnego w Nowym Kisielinie o nową halę produkcyjno-magazynową. Powierzchnia obiektu zwiększy się o 1500 mkw.

– Rozpoczynając budowę centrum badawczo-rozwojowego w 2015 roku, byliśmy gotowi na jego rozbudowę w niedługim czasie. Dzięki  temu już w pierwotnym projekcie uwzględniliśmy wiele dodatkowych możliwości, które dziś ułatwią nam rozbudowę i pozwolą zoptymalizować koszty inwestycji – wyjaśnia Ryszard Wtorkowski.

Nowa hala będzie gotowa na początku IV kwartału 2017 roku. Całkowity koszt inwestycji szacowany jest na 2,33 mln zł netto.

– Inwestycja ma na celu zwiększenie możliwości produkcyjnych związanych z realizacją naszych bieżących i przyszłych zamówień. Będzie też impulsem do dalszego rozwoju Grupy Kapitałowej LUG S.A., który – mamy nadzieję – stanie się naszym udziałem w kolejnych latach. Dziś  już mogę stwierdzić, że apetyty mamy duże – komentuje budowę Ryszard Wtorkowski.

Źródło: LUG

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny


Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie części lub całości treści zamieszonych na rynekelektryczny.pl wymaga zgody wydawnictwa Publikatech.

 

[ssba-buttons]