Anna Rdzawska

dyrektor handlowy Lumel SA
dyrektor sprzedaży i marketingu Lumel S.A.

Od października 2016 r. Anna Rdzawska pełni stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w LUMEL S.A. Odpowiedzialna jest za realizację przyjętej przez grupę strategii rozwoju sprzedaży, planowanie strategiczne, rozwój nowych rynków oraz zarządzanie marką.

Anna Rdzawska wnosi do LUMEL S.A. szeroki zakres doświadczeń i kompetencji w zakresie sprzedaży i marketingu, strategicznego planowania i zarządzania, zdobyte w ciągu wielu lat pracy w międzynarodowych firmach, takich jak: GE, Bombardier Transportation, Samsung, Otis, etc. Jestem przekonany, że jej nowoczesny styl zarządzania i nowatorskie podejście do rynku znacznie przyśpieszą rozwój spółki, wprowadzą Lumel na kolejny stopień rozwoju organizacyjnego oraz pomogą w realizacji celów strategicznych 2020 – powiedział Dinesh Musalekar, prezes Zarządu LUMEL S.A.

Anna Rdzawska przed objęciem stanowiska dyrektora sprzedaży i marketingu w LUMEL S.A. zajmowała się konsultingiem w zakresie restrukturyzacji i optymalizacji procesów zarządzania. W latach 2011-2013 była dyrektorem strategii w firmie Bombardier Transportation, gdzie odpowiadała m.in. za opracowanie globalnych planów strategicznych, rozwój usług i marketing. W latach 2008-2010 była dyrektorem zarządzającym na Europę Wschodnią, Turcję i Rosję w firmie Sylvania. W latach 1998-2008 jako dyrektor generalny GE Consumer & Industrial kierowała rozwojem biznesu w Polsce, Rosji, Ukrainie i krajach bałtyckich. Była również członkiem zarządu oraz członkiem rad nadzorczych w spółkach należących do grupy GE oraz innych spółkach zależnych. Zdobyła doświadczenie, piastując odpowiedzialne stanowiska w wielu firmach i korporacjach, takich jak Samsung, Otis lub SEB.

Anna Rdzawska studiowała na wydziale Zarządzania i Marketingu AGH w Krakowie. Jest specjalistą  w zakresie systemów zarządzania zmianą: Six Sigma, CAP. Zdobyła wykształcenie w wielu ośrodkach szkoleniowych na świecie, takich jak: John F. Welch Leadership Development Center, GE  Management Development Institute, Crotonville, US.

Źródło: Lumel

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny


Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie części lub całości treści zamieszonych na rynekelektryczny.pl wymaga zgody wydawnictwa Publikatech.