Zamel wybudował nową halę produkcyjno-magazynową

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  
Zamel ma nową halę

Spółka Zamel zakończyła budowę nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej w Pszczynie. Nowa inwestycja to ponad 3300 m² powierzchni produkcyjnej, ponad 1600 m² powierzchni magazynowej wzbogaconej systemem wiat o powierzchni 800 m². Łącznie to prawie 6000 m² zadaszonej powierzchni.

Innowacyjna, dostosowana do potrzeb produkcyjnych i magazynowych przestrzeń wraz z zapleczem socjalnym podniesie znacząco możliwości produkcyjne przedsiębiorstwa oraz komfort pracy pracowników.

Koszt inwestycji to ponad 12 mln zł.

 

W ciągu niespełna 30 lat małe, rodzinne przedsiębiorstwo przekształciliśmy w firmę o ugruntowanej pozycji rynkowej eksportującej produkty do 60 krajów na całym świecie. Budowa nowej hali to krok milowy w naszej działalności. Mamy nadzieję, że zwiększona powierzchnia produkcyjno-magazynowa pozwoli na dalszą ekspansję na rynki międzynarodowe, a przede wszystkim długofalowy rozwój firmy – podsumował Wojciech Dzida, wiceprezes Zamel Sp. z o.o.

Oddana do użytku hala nie zamyka planów inwestycyjnych pszczyńskiego producenta. Kolejnym etapem rozbudowy firmy ZAMEL jest zwiększenie powierzchni biurowca.

 

O firmie ZAMEL

ZAMEL to polski producent z ponad 28-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, inteligentnego domu EXTA LIFE, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów antyoblodzeniowych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. W ofercie firmy dostępne są także systemy łączności wideofonowej ENTRA oraz systemy bezpieczeństwa GARDI.

 

 

[ssba-buttons]