Bloki zaciskowe do podłączania silników

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  
Weidmueller_Klippon® Connect AMC

Coraz wyższy poziom automatyzacji wymaga możliwie efektywnego łączenia wielu silników trójfazowych. Dlatego wszystkie przewody silnika trójfazowego muszą być podłączone do jednego bloku zaciskowego będącego jednocześnie rozdzielaczem potencjałów.

Nowe bloki zaciskowe do silników Klippon® Connect AMC odznaczają się wieloma cechami, takimi jak niewielkie rozmiary czy wykonanie w technologii łączeniowej PUSH IN zapewniającej szybką i bezpieczną instalację okablowania. Bloki pozwalają na szybkie podłączanie silnika z opcjonalnym okablowaniem trzech potencjałów i uziemieniem ochronnym na szerokości wynoszącej tylko 5,1 mm. Dostępne różnorodne opcje opisowe zapewniają odpowiednie oznaczenie połączeń.

Klippon® Connect AMC pozwalają na podłączanie poszczególnych potencjałów do oddzielnych poziomów złączki. Takie połączenie potencjałów w złączce zapewnia ich niezawodną separację.

Złączki te są odpowiednie do obsługi aplikacji o wartości napięcia do 800 V.

Każdy poziom wyposażony jest w punkt kontrolny, co pozwala na rejestrację wartości pomiarowych na każdym poziomie, za pomocą standardowego wtyku probierczego 2,0 mm.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w systemie złączek Klippon® Connect firmy Weidmüller oferują użytkownikom wiele korzyści na etapie planowania, instalacji i eksploatacji.

Dowiedz się więcej

WEIDMUELLER

 

[ssba-buttons]