Identyfikacja w warunkach zewnętrznych na 12 lat

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |   Pobierz PDF (827 KB)
BRADY 4 KOLORY

Najodporniejsza na rynku etykieta do zastosowań zewnętrznych jest odporna na promieniowanie UV, czynniki atmosferyczne, ciecze oraz ścieranie i pozwala na czytelną identyfikację w warunkach zewnętrznych środków trwałych, pojazdów, komponentów i obiektów nawet przez 12 lat. Etykieta identyfikacyjna do zastosowań zewnętrznych B-8591 firmy Brady Corporation jest teraz dostępna w większej liczbie kolorów, dzięki czemu ma szersze zastosowanie.

Trwałość do 12 lat

Wiele etykiet do identyfikacji w warunkach zewnętrznych po kilku latach blaknie, kurczy się, pęka lub odpada, traci czytelność i tym samym przydatność. Bezhalogenowe i supertrwałe etykiety identyfikacyjne firmy Brady zachowują czytelność i nie odpadają nawet przez 12 lat funkcjonowania w trudnych warunkach zewnętrznych, co potwierdzają wyniki testów na przyspieszone działanie czynników atmosferycznych na podstawie normy ASTM G155, cykl 1. Wykazują one wyjątkową odporność na działanie czynników atmosferycznych, a dodatkowo nie potrzebują zewnętrznej powłoki laminującej stosowanej w innych modelach do zabezpieczenia nadruku.

Dzięki czytelnej i trwałej identyfikacji etykiety te umożliwiają długotrwałe użytkowanie sprzętu, komponentów, pojazdów, narzędzi oraz obiektów i nie wymagają częstej wymiany.

Wiele zastosowań zewnętrznych

Ta najodporniejsza etykieta identyfikacyjna do zastosowań zewnętrznych jest dostępna w wersji czarnego druku na żółtym, srebrnym lub białym tle oraz białego druku na czarnym tle. Doskonale nadaje się do nanoszenia kodów kreskowych, a także do identyfikacji rozdzielnic, pojazdów, obiektów infrastruktury i paneli słonecznych. Etykieta może służyć też do identyfikacji na drogowskazach, elementach oświetlenia, automatach z żywnością, klimatyzatorach dachowych, drzwiach i zewnętrznych klatkach schodowych.

W branżach, których produkty wykorzystywane są również w warunkach zewnętrznych, np. w telekomunikacji, budownictwie czy energetyce, ta najbardziej odporna etykieta pomaga zwiększyć wydajność dzięki łatwym do odczytania oznaczeniom.

Łatwość druku i aplikacji

Najodporniejszą etykietę identyfikacyjną do zastosowań zewnętrznych można wydrukować na miejscu za pomocą drukarek etykiet BBP11, BBP12 lub BradyPrinter i7100 firmy Brady. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu etykiety można projektować i seryjnie drukować na miejscu. Są one samoprzylepne i nie wymagają zewnętrznej powłoki z laminatu, co pozwala na ich łatwe drukowanie i aplikowanie. Ten najbardziej wytrzymały, odporny na warunki pogodowe model B-8591 jest częścią serii WorkHorse™ Series firmy Brady.

Zapoznaj się z raportem z testów lub zamów próbkę na stronie internetowej.

 

Informacje o firmie Brady Corporation

Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.

Załączniki:

  • Pobierz PDF (827 KB)

    Rozwiązania do identyfikacji w warunkach zewnętrznych w 4 kolorach i o trwałości do 12 lat

[ssba-buttons]