Hermetyczne oprawy LED ze zintegrowanymi źródłami światła

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  

Do oferty Kanlux weszły nowe modele popularnych opraw hermetycznych MAH. Tym razem jest to wersje ze zintegrowanymi źródłami światła LED SMD. Oprawy są połączeniem nowoczesnego kształtu i wyjątkowej wydajności. Dzięki zastosowaniu diod SMD, których trwałość szacowana jest na 30 000 h, jest to efektywne rozwiązanie, które pozwala na eksploatację opraw przez wiele lat. Technologia LED SMD wykorzystana w tym produkcie jako źródło światła sprawia, że nowa oprawa hermetyczna MAH ma strumień świetlny o wartości:

  •  2100lm dla oprawy 20W
  •  4200lm dla oprawy 40W
  •  5250lm dla oprawy 50W

Nowe MAH-y wyposażone są w system mocowania z regulacją punktu podwieszenia. Podłączenie zasilania nie wymaga otwierania klosza. Dzięki zespoleniu źródeł z płytą aluminiową, pełniącą rolę radiatora, oprawa zapewnia długotrwałe działanie bez konieczności wykonywania żadnych zabiegów konserwacyjnych.

Wysoka klasa szczelności IP65 sprawia, że oprawy MAH można montować w miejscach bezpośrednio narażonych na działanie czynników atmosferycznych. Dlatego też doskonale sprawdzają się jako oświetlenie tuneli, hal przemysłowych, garaży, pomieszczeń warsztatowych, wiat składowych, zadaszeń, magazynów, itp.

Kanlux

www.kanlux.pl

[ssba-buttons]