Najlepsza inwestycja oświetleniowa

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  
Bulwary Szczecin

Firma LUG otrzymała I Nagrodę w Konkursie na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2017  roku w kategorii “Oświetlenie terenów rekreacyjnych, parków i małej architektury” za oświetlenie Nowych Bulwarów w Szczecinie.

Oświetlenie terenu Nowych Bulwarów w Szczecinie zostało wykonane jako kontynuacja już istniejącej inwestycji. Firma LUG Light Factory została wybrana jako wyłączny dostawca opraw oświetleniowych dla tego projektu.

Koncepcja oświetleniowa dotyczyła zachowania spójności z zamontowanymi wcześniej oprawami (uwzględniając zarówno kształt opraw jak i słupów oświetleniowych) oraz spełnienia wszelkich założeń zawartych w normach dotyczących oświetlenia obiektów tego typu. Zaproponowana przez LUG koncepcja oświetleniowa spełniła nie tylko oczekiwania architekta, lecz również wszelkie wymagania techniczno-jakościowe. A co najważniejsze pozwoliła utrzymać wyjątkowy charakter tego miejsca.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w dniu 31 stycznia 2018 r. podczas targów Światło 2018 w Warszawie. Organizatorem Konkursu jest Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego.

Bulwary Szczecin

LUG

www.lug.com.pl

[ssba-buttons]