Tysiąc opraw na trasie S8

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  
Schreder oświetlił S8

Dnia 27 grudnia 2017 r. została oddana do użytku droga ekspresowa S8. Obwodnica Marek jest nową drogą wylotową z Warszawy na północny wschód, w stronę Białegostoku. Bezkolizyjna trasa ma po trzy pasy ruchu w każdą stronę. Trasa umożliwia wyprowadzenie ruchu tranzytowego z Marek i skierowanie go na obwodnicę. Dzięki niej została poprawiona obsługa miejscowości: Zielonka, Kobyłka i Wołomin oraz ich powiązanie z Warszawą.

Schréder Polska dostarczył oprawy ledowe typu AMPERA MINI/MIDI/MAXI, OMNISTAR oraz NEOS LED – łącznie blisko 1000 szt. o mocach od 18W do 453W. Zmiana technologii z pierwotnie zaprojektowanej wyładowczej na nowoczesne rozwiązania LED pozwoliła na ograniczenie mocy nominalnej o ok. 30%.

Dodatkowo wszystkie oprawy zostały wyposażone w inteligentny system sterowania oświetleniem OWLET. Pozwala on na zdalny monitoring i zarządzanie każdą pojedynczą oprawą. Dzięki niemu zarządca będzie mógł zdalnie sczytywać parametry opraw, dowolnie je grupować i konfigurować oraz ustawiać poziom redukcji mocy w zależności od potrzeb, a także być informowany o ewentualnych błędach czy awariach nawet pojedynczych opraw.

schreder S8

 

 

System sterowania oświetleniem OWLET pozwoli również uzyskać dodatkowe oszczędności za energię elektryczną, w zależności od ustawionego poziomu redukcji nawet do 50%.

Warto podkreślić, że jest to pierwsza tego typu instalacja oświetleniowa w kraju.

 

 

 

 

 

Więcej o produktach użytych do instalacji na stronie www.schreder.pl w zakładce produkty.

SCHREDER

[ssba-buttons]