Jak planuje rok 2018 jedna z czołowych hurtowni elektrotechnicznych w Polsce?

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  
EL12

Za nami dobry rok 2017

Statystki nie oszukują. W porównaniu z rokiem 2016 Przedsiębiorstwo el12 zanotowało wzrost wielu kluczowych wskaźników. Liczba nabywców wzrosła o 17%, a wartość obrotu jest najwyższa od początku działalności przedsiębiorstwa. Co oznacza, że rok 2017 był dla nas dobry! Dziękujemy za zaufanie – z dumą przedstawiamy nasze plany na kolejny rok.

Nowy design

Pierwszym ważnym punktem w kalendarzu 2018 jest modernizacja wyglądu magazynów, tak aby stały się bardziej przyjazne dla klienta. We wszystkich oddziałach wdrażamy nowy system rozmieszczenia towarów na półkach. Dzięki nowym zasadom ułożenia towarów, bez zwiększania powierzchni handlowej która wynosi około 8 tys. m kw. uzyskamy 40-procentowy wzrost liczby produktów dostępnych od ręki. Udoskonalenia obejmą także system nawigacyjny całego magazynu poprzez wprowadzenie tablic asortymentowych i kierunkowych. Wprowadzi to przejrzystość w rozmieszczeniu towaru jak i ułatwi poruszanie się naszych klientów po magazynie.

Zmieniamy miejsce – podwyższamy komfort

Już 15 stycznia udało nam się zrealizować jedną z dwóch planowanych przeprowadzek – oddział Wrocław położony jest w atrakcyjnym logistycznie miejscu, przy ul. Stargardzkiej 2. Zmiana lokalizacji z reguły niesie za sobą większą powierzchnię magazynowo-handlową, lecz nie tylko. Podobnie jak miało to miejsce w Gliwicach, obiekt został wyposażony w system inteligentnego sterowania budynkiem, a także nowoczesną automatykę, znacznie podwyższył się standard i komfort zarówno dla odwiedzających klientów jak i naszych pracowników.

Ponadto od zeszłego roku trwają prace nad remontem obiektu, gdzie zostanie przeniesiony oddział Katowice. Po dokończeniu wszystkich prac budowlanych, będzie to równie nowoczesny obiekt el12 na Śląsku jak oddział w Gliwicach. Efekty będzie można podziwiać już pod koniec tego roku. Zapraszamy!

Szybsza, lepsza obsługa

Integralną częścią sukcesu firmy są wykwalifikowani pracownicy. Dzięki wieloletniej działalności programu Akademia el12+ nasi pracownicy rozwijają swoje umiejętności uczestnicząc w szeregu specjalistycznych szkoleń.

Więcej w nr 1/2018

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny

 

[ssba-buttons]