Drugi etap budowy centrum logistycznego

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  
Magazyn A-T Krotoszyn

Przedsiębiorstwo A-T Krotoszyn zakończyło właśnie drugi etap budowy Zintegrowanego Centrum Logistycznego. Nowo oddana część magazynu wysokiego składowania to ponad 8200 m kw. i niemal 12 000 miejsc paletowych oraz 1200 miejsc półkowych.

Wszystkie wysyłki towarów są teraz prowadzone z jednego miejsca w Krotoszynie, co znacznie zoptymalizowało i przyspieszyło procesy logistyczne. Łączna powierzchnia biurowo-magazynowa firmy w Krotoszynie to obecnie 30 000 m kw.

Rozpoczęta została także budowa biurowca o powierzchni ponad 3500 m kw., którego planowe zakończenie odbędzie się w grudniu 2018 r. Wówczas po wielu latach skomplikowanej logistyki w końcu cała centrala firmy będzie w jednej lokalizacji w Krotoszynie.

W ostatnim czasie A-T otworzyło kolejne placówki elektryczno-oświetleniowe. Nowe lokalizacje można znaleźć w miejscowościach: Chełm, Wałcz, Gliwice, Piotrków Trybunalski oraz Tomaszów Mazowiecki, a kilka sklepów i hurtowni otrzymało atrakcyjniejsze lokalizacje: Śrem, Brzeg, Oleśnica. W najbliższym czasie firma otworzy swoje punkty także w Krośnie, Warszawie oraz Wałbrzychu.

Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. od początku swojego istnienia zwiększa swoje przychody – za 2017 rok osiągnęło wzrost rzędu 5,4% w stosunku do roku poprzedniego, co daje wartość blisko 755 000 000 zł.

O firmie A-T

Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. to firma z ponad 27-letnim doświadczeniem. Prowadzi sprzedaż artykułów elektrycznych i oświetleniowych. Obecnie A-T posiada niemal 130 punktów w całej Polsce i ponad 120 przedstawicieli handlowych.

 

[ssba-buttons]