Pionierskie innowacje od PCE

   |    Reklama    |   

PCE Polska zaprasza na stoisko Grupy PCE: hala 8.0, stoisko B81. W tym roku zostanie zaprezentowana szeroka gama innowacyjnych produktów z ofert firm: PCE, MERZ i MOSER.

Specjalnie dla gości z Polski na stoisku PCE dostępne będą osoby z polskiego oddziału, co znacznie ułatwi szczegółowe zapoznanie się z ofertą:
18.03 – 20.03 – Dariusz Adamiak, dyrektor eksportu
19.03 – 21.03 – Agnieszka Mazur, dyrektor handlowy

 

 

 

 

Na szczególną uwagę zasługuje nowe gniazdo bezpieczeństwa S-NOVA. Produkt przekonuje niezwykle wytrzymałą konstrukcją i maksymalną elastycznością. Dostępność w 500 wariatach to gwarancja idealnego rozwiązania do wszystkich zastosowań.

Warto także zapoznać się z innymi rozwiązaniami:

Przemysłowe gniazda i wtyczki. SERIA MILITARNA

Mobilna ochrona terenów budowlano-montażowych PRCDS+

Przedłużacze serii XREEL

KATALOG SKRÓCONY

 

O firmie PCE

PCE Polska to przedsiębiorstwo o profilu produkcyjno-handlowym, które już od 1994 roku dostarcza Klientom krajowym i zagranicznym najwyższej jakości osprzęt siłowy. Nasza firma należy do międzynarodowej grupy PCE i jest polskim odziałem firmy PC Electric GmbH z siedzibą w Austrii. Od wielu lat rozwijamy się, dążąc do sukcesywnego doskonalenia swoich produktów i usług, aby zapewniać Klientom korzyści trwale kojarzone z marką.

Niezwykle bogata i wciąż poszerzająca się oferta (w tym zestawy gniazdowe, rozdzielnice stacjonarne przenośne i podwieszane, gniazda i wtyczki przemysłowe, osprzęt jednofazowy, przedłużacze jedno i trójfazowe, łączniki krzywkowe oraz wiele innych) odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasz zespół techniczno-konstruktorski czuwa nad stałym doskonaleniem produktów, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie dotrzymać kroku wymogom rynku, zarówno w aspekcie technicznym, technologicznym, jak i cenowym.

Specjalizując się w osprzęcie siłowym zyskaliśmy perfekcję, która umożliwia nam tworzenie produktów doskonale sprawdzających się zarówno w przemyśle, na placach budowy jak i w instalacjach domowych. Produkty PCE są przystosowane do pracy w trudnych warunkach takich jak np. w kopalniach, tunelach, elektrowniach czy przemyśle ciężkim.

Cechą wyróżniającą nas spośród producentów branży elektroinstalacyjnej jest nie tylko doskonała jakość wyrobów, ale także bardzo krótkie terminy realizacji zamówień, co wynika z elastycznego systemu produkcji i świetnie opracowanych metod magazynowania. Duża wydajność i nieskomplikowany sposób przyjmowania oraz realizacji zamówień umożliwiają nam oferowanie przystępnych cen za produkty spełniające najwyższe standardy jakości.

Grupa PCE:

PC ELECTRIC, St. Martin, Austria

PCE POLSKA, Dzierżoniów, Polska

PCE MERZ, Gaildorf, Niemcy

PCE Sri Lanka, Sri Lanka

BRANDT GmbH, Inzersdorf, Austria

WINKLER GmbH, Ingolstadt, Niemcy

MOSER Systemelektrik, Schönwald, Niemcy