Automatyczny kalibrator ciśnienia

Reklama

Reklama

rynekelektryczny.pl
tel. 22 743 00 71
reklama@rynekelektryczny.pl

  |  

Fluke wprowadza na rynek nowy automatyczny kalibrator ciśnienia, model Fluke-729 300 FC. Kalibracja ciśnienia może być czasochłonna. Nowy automatyczny kalibrator ciśnienia Fluke-729 300 FC został zaprojektowany z myślą o technikach obsługujących procesy, w celu uproszczenia kalibracji ciśnienia oraz zapewnienia szybszych i bardziej dokładnych wyników testów. Urządzenie eliminuje większość kłopotów zwykle związanych z kalibracją ciśnienia – proces kalibracji ciśnienia jest łatwiejszy niż kiedykolwiek, dzięki czemu pozwala szybko wykrywać nieszczelności.  Z okazji premiery w Polsce sprzedawany będzie w zestawach z oprogramowaniem DPCTrack2, w cenie pozwalającej na oszczędność ponad 20 proc. (w stosunku do ceny obu tych produktów).

 

Nowe urządzenie dedykowane jest zastosowaniom w przemyśle przetwórczym, przede wszystkim technikom oprzyrządowania, elektrykom oraz specjalistom ds. kalibracji ciśnienia.

Automatyczny kalibrator ciśnienia Fluke-729 300 FC to technologiczny krok do przodu w stosunku do popularnych kalibratorów ciśnienia serii 718 i 719. Uwzględnione w nim zostało szereg praktycznych postulatów zgłaszanych przez użytkowników.

Fluke-729 300 FC upraszcza proces kalibracji, automatycznie generując precyzyjne ciśnienia testowe, poprawiając integralność kalibracji poprzez kompensację wycieków i automatycznie dokumentując proces kalibracji ciśnienia, aby pomóc spełnić wymagania zgodności i wymogi prawne. Eliminuje kłopoty zwykle związane z kalibracją ciśnienia. Szablony testów, brak pomp ręcznych i ręcznych regulacji, automatyczne generowanie ciśnienia i regulacja, zintegrowana komunikacja HART i automatyczna dokumentacja kalibracji sprawia, że kalibracja ciśnienia jest szybsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek.

DPCTrack2 to najlepsze w klasie oprogramowanie do zarządzania kalibracją. Fluke-729 300 FC w połączeniu z tym oprogramowaniem to świetny zestaw do kalibracji przyrządów zarówno “pod dachem” jak i w terenie.

Przykładowe cechy Fluke-729 300 FC:

  • Automatyczne generowanie i kontrola ciśnienia dla wielu testów do 300 psi, (20 barów, 2 MPa);
  • Łatwa dokumentacja kalibracji za pomocą zdefiniowanych szablonów dla nadajników i przełączników. Użytkownik wprowadza początkowe i końcowe ciśnienia próbne i liczbę punktów testowych, a kalibrator dokumentuje zastosowane ciśnienie, zmierzone mA i błąd procentowy dla każdego punktu testowego;
  • Pomiar sygnałów mA na wyjściach nadajnika oraz pozyskiwania i symulacji sygnałów mA do testowania I / Ps i innych urządzeń pętlowych mA. Zawiera zasilacz pętli 24 V do testowania i zasilania nadajników w niezależnych testach odłączonych od systemu sterowania;
  • Automatyczne generowanie ciśnienia i regulacja dla kalibracji ciśnienia;
  • Eliminuje ręczne pompowanie i regulację ciśnienia;
  • Wbudowane szablony testów dla przetworników ciśnienia i przełączników ułatwiają udokumentowaną kalibrację;
  • Komunikacja HART dla podstawowych ustawień i regulacji HART;
  • Przenośny rozmiar podręczny, urządzenie świetnie sprawdza się także w terenie.

www.fluke.pl

www.fluke.com/729

O firmie Fluke

Fluke Corporation, firma założona w 1948 roku, jest światowym liderem w produkcji przenośnych przyrządów pomiarowych do profesjonalnych zastosowań. Przyrządy Fluke służą do diagnostyki i rozwiązywania problemów o zasadniczym znaczeniu dla płynnego funkcjonowania w branży. Klientami Fluke są technicy, inżynierowie, elektrycy, metrolodzy i specjaliści zajmujący się: diagnostyką budowlaną, instalatorstwem, usuwaniem awarii i zarządzaniem przemysłowymi urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi oraz procesami kalibracji, związanymi z kontrolą jakości, a także rekonstrukcją i renowacją. W ciągu ostatnich pięciu lat przyrządy marki Fluke zdobyły ponad 50 nagród, w tym nagrody Test and Measurement World Best in Test, Control Engineering Engineer’s Choice oraz Plant Engineering Product of the Year.

[ssba-buttons]