Dziś ostatni dzień targów Light & Building

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  

Na swoim stoisku firma LUG prezentuje szerokie spektrum innowacyjnych rozwiązań opracowanych z myślą o spełnieniu jak najszerszego zakresu potrzeb jej partnerów biznesowych.

Targi Light & Building to dla nas bardzo ważne wydarzenie, w którym regularnie bierzemy udział już od 2002 roku.  W tym roku nasze stoisko koresponduje ze strategicznymi kierunkami rozwoju Grupy LUG S.A., dzięki czemu możemy je zaprezentować bardzo szerokiemu gronu gości odwiedzających nas na targach – komentuje Ryszard Wtorkowski, prezes zarządu LUG Light Factory.

W trzech wyjątkowych strefach stoiska prezentowane są rozwiązania dedykowane strategicznym grupom docelowym LUG: architektom, projektantom wnętrz i włodarzom miast.

Strefa URBAN to reprezentacja aktywnej przestrzeni miejskiej, w której goście odwiedzający stoisko mogą zapoznać się z rozwiązaniami dedykowanymi oświetleniu ulic, parków czy miejskich placów. Rozwiązania te nie ograniczają się wyłącznie do opraw oświetleniowych ale obejmują opracowany wspólnie z Cisco inteligentny system zarządzania oświetleniem, którego wykorzystanie jest najlepszą drogą ku wdrożeniu w mieście rozwiązań klasy Smart City. Dużym zainteresowaniem w tej strefie cieszy się rower stacjonarny,  jazdą na którym można zasilić jedną z opraw parkowych AVENIDA, tym samym przekonując się jak niewiele energii elektrycznej potrzeba do zasilenia nowoczesnych energooszczędnych opraw oświetleniowych LED. Ponadto, na stoisku LUG, codziennie odbywają się prezentacje dotyczące roli światła w przestrzeniach publicznych i jego potencjału dla poprawy jakości i komfortu życia mieszkańców miast.

Strefa ARCHITECTURE to miejsce, w którym gościom prezentowany jest szereg rozwiązań do oświetlenia takich przestrzeni jak obiekty przemysłowe, biurowe czy powierzchnie sprzedażowe. Są to profesjonalne, zaawansowane technologicznie rozwiązania oświetleniowe, które oferują bardzo dużą elastyczność i możliwość dostosowania ich parametrów do specyficznych potrzeb konkretnych projektów. Idealnym przykładem takiego rozwiązania jest oprawa ATLANTYK 2.0 – dostępna w trzech wariantach dedykowanych innym przestrzeniom. W tej strefie odbywają się również codzienne warsztaty dla architektów dotyczące potencjału narzędzi BIM w projektowaniu i roli oświetlenia w przestrzeni architektonicznej.

Strefa INTERIOR to efektownie urządzona przestrzeń, reprezentująca ekskluzywne, relaksujące wnętrze. W tej części stoiska prezentowane są produkty takie jak kolekcja DAGALI, które oprócz swojej podstawowej funkcji zapewnienia oświetlenia kreują wnętrze, w którym się znajdują. Najwyższej jakości wykonanie, wyszukane materiały i przemyślany design stwarzają unikalną atmosferę, dzięki której goście przebywający w tej strefie mogą się zrelaksować i poczuć jak duży wpływ oświetlenie może mieć na nasze samopoczucie.

Oprócz nowych produktów takich jak AVENIDA, DAGALI, IQ LINE, iNTO, LUGRACK EVO czy ATLANTYK 2.0, goście odwiedzający poszczególne strefy stoiska LUG mają okazję zapoznać się z kompleksowymi programami wsparcia i narzędziami, które wspomagają realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Dużym zainteresowaniem na stoisku cieszy się również strefa HOLOGRAM, w której znajduje się interaktywny hologram wyświetlający m.in. trójwymiarowe modele opraw oświetleniowych, zdjęcia zrealizowanych przez LUG projektów czy prezentacje programów wsparcia dla grup docelowych firmy. Dzięki możliwości wejścia w interakcję z obrazem, hologram przykuwa uwagę i dostarcza gościom odwiedzającym stoisko LUG wielu emocji. W tej strefie znajduje się również trójwymiarowa makieta miasta, na tle której wyświetlana jest animacja prezentująca możliwości jakie dają miastu rozwiązania klasy Smart City.

[ssba-buttons]