Oprawa o skuteczności świetlnej do 180 lm/W

Reklama

Reklama

rynekelektryczny.pl
tel. 22 743 00 71
reklama@rynekelektryczny.pl

  |  

Oprawa ANOR firmy PERFANDLED ma bardzo wysoką efektywność świetlną i znakomite parametry techniczne, co czyni ją jedną z bardziej ekonomicznych opraw na rynku polskim oświetleniowym.

Dzięki zastosowanej konstrukcji radiatora efektywnie odprowadza ciepło. Jest bardzo estetyczna i lekka (5kg).

Jej wzór jest zastrzeżony.

Dzięki zastosowaniu różnego typu soczewek możliwe jest oświetlenie każdego obiektu w sposób odpowiadający inwestorowi nawet z wysokości 11m.

Oprawa od chwili jej skonstruowania przez inżynierów cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów z uwagi na niespotykany stosunek jakości do ceny.

Przykładowe zastosowanie: hale przemysłowe, handlowe, sportowe, produkcyjne, a także obiekty użyteczności publicznej urządzonych w stylu industrialnym.

Parametry oprawy ANOR

 

O firmie PERFANDLED

PERFAND LED od początku powstania w 2016 r. stała się liderem na polskim rynku w zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Zespół projektantów opracowuje najbardziej wydajne zasilacze oraz moduły LED, co przekłada się na najwyższą na rynku sprawność projektowanych i produkowanych opraw LED. Jakość wszystkich opraw jest potwierdzona przez zewnętrzne akredytowane laboratoria. Obecnie produkowane oprawy bez problemów osiągają sprawność 180 lm/W, a jej podwyższenie jest tylko kwestią najbliższej przyszłości.

W portfolio produktowym znajdują się zarówno oprawy drogowe jak i przemysłowe oraz biurowe. Charakterystyczna cechą opraw firmy PERFAND LED jest nowoczesny design, zaawansowanie technologiczne i niespotykany stosunek ceny do jakości

PERFAND LED dba o najwyższą jakość, nieustannie doskonali swoje produkty i konsekwentnie inwestuje w nowe technologie. Wysoka sprawność ma kluczowe znaczenie dla aspektów ekonomicznych każdej inwestycji, ale także dla ochrony środowiska naturalnego (niska emisja CO2), co we współczesnym świecie jest bardzo ważne i zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej.

 

[ssba-buttons]