Srebrny Jubileusz Reichle & De-Massari

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  

Rok 2018 jest szczególnie ważny dla Reichle & De-Massari (R&M) wiodącego europejskiego producenta okablowania dla sieci telekomunikacyjnych. Firma obchodzi 25-lecie działalności na rynku polskim.

Jubileusz, a szczególnie 25-lecie, jest to ważne wydarzenie dla każdej firmy i wyjątkowa okazja do uroczystego świętowania srebrnej rocznicy, powiązania jej z refleksją nad minionym czasem oraz podjęciem nowych wyzwań, które stawia przed nami współczesność  – powiedział prezes Andrzej Zagólski na jubileuszowej uroczystości, która odbyła się 25 maja 2018 r. w siedzibie firmy.

Reichle & De Massari w Polsce składa się z dwóch spółek: R&M Polska Sp. z o.o. oraz R&M Produkcja Sp. z o.o.   W części produkcyjnej pracuje aktualnie 80 osób, zaś R&M Polska odpowiedzialna za sprzedaż, dystrybucję i logistykę zatrudnia ponad 30 osób. Od 2000 roku siedziba firmy mieści się w Warszawie, przy ulicy Farbiarskiej 49. Na miejscu znajduje się nowoczesna hala produkcyjna obejmująca linię montażu ręcznego elementów wymagających szczególnej precyzji i dostosowania do specjalnych potrzeb klientów oraz zautomatyzowaną linię produkcji modułu Cat 6A EL. Obok mieści się magazyn o powierzchni składowania wynoszącej 570 mkw.

Aktualnie R&M produkuje i rozwija innowacyjne rozwiązania systemów okablowania strukturalnego i telekomunikacyjnego sukcesywnie zdobywając rynek krajowy i stając się jego liderem. Rozwiązania R&M stosowane są przez operatorów sieci w budynkach biurowych i mieszkalnych, w centrach przetwarzania danych oraz w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej. Przykłady realizacji: lotnisko Kraków – Balice, budynek  biurowy SPIRE w Warszawie, budynek Beyond w Poznaniu, Stadion Narodowy PGE Arena w Warszawie, Stadion w Gdańsku i Wrocławiu i wiele innych.

 

[ssba-buttons]