Hurtownia gotowa na dalszy rozwój sieci sprzedaży i jeszcze większe wyzwania

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  

Kaczmarek Electric, jeden z największych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych, uruchomił nową halę magazynową w Centrum Logistycznym w Powodowie. Obiekt ma powierzchnię 5800 mkw. i wysokość 12 m.

Dzięki tej inwestycji powierzchnia składowania pod dachem w CLP Kaczmarek Electric została podwojona i wynosi obecnie blisko 12 tys. mkw.

Centrum Logistyczne Kaczmarek Electric w Powodowie dysponuje też placem kablowym o powierzchni 20 tys. mkw.

 

 

Bieżąca inwestycja kosztowała ok. 18 mln zł i została zrealizowana z myślą o dalszym rozwoju. W ramach prac budowlanych przygotowano teren pod budowę kolejnych dwóch modułów magazynowych o tych samych wymiarach.

O firmie

Kaczmarek Electric to firma rodzinna, zbudowana od podstaw przez Urszulę i Cezarego Kaczmarków. Pierwszy punkt sprzedaży wyrobów z zakresu automatyki przemysłowej i asortymentu elektrycznego został uruchomiony w 1997 roku w Kargowej.

Dzisiaj Kaczmarek Electric S.A. dysponuje rozbudowaną siecią hurtowni elektrotechnicznych i elektromarketów w całej Polsce. Jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w branży, która w ciągu 15 lat zanotowała 3300 % wzrostu.

 

[ssba-buttons]