Otwornice diamentowe dla elektryków

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  

Marka Högert Technik rozszerzyła swoją ofertę o profesjonalne otwornice diamentowe dedykowane do wierceń w twardych materiałach betonowych. Otwornica polecana jest dla hydraulików, elektryków i innych monterów instalacji. Wprowadzana nowość będzie bezcenna przy budowie kominów, otworów wentylacyjnych i wodno-kanalizacyjnych oraz kanałów elektrycznych.

Otwornice są dostępne w dwóch rozmiarach: 50 i 82 mm. Cechą charakterystyczną tego modelu są cztery segmenty turbo, które skracają czas wiercenia nawet do 40 proc. w porównaniu do otwornic z tradycyjnym płaskim segmentem.

Mocowanie segmentów nowoczesną techniką spawania laserowego, posiadają większą trwałość i jeżeli są używane poprawnie, gwarantują wysoką wydajność, oraz pozwalają na uzyskanie doskonałych otworów w możliwie najkrótszym czasie.

Najnowsze modele otwornic można stosować z różnymi adapterami wymiennymi, zaś praktyczne opakowanie w plastikowej tubie ułatwia przechowywanie narzędzia.

Otwornice diamentowe Högert Technik dostępne są w sprzedaży u dystrybutorów marki na terenie całego kraju od maja bieżącego roku. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

[ssba-buttons]