Polski design opraw oświetleniowych

Reklama

Reklama

rynekelektryczny.pl
tel. 22 743 00 71
reklama@rynekelektryczny.pl

  |  

Firma Spectra Lighting rozszerza gamę opraw dekoracyjnych i stawia na polskich projektantów. Studio Kaniewski Design, autor oprawy Kamerton, to uznana pracownia projektowa współpracująca z tak renomowanymi markami jak Pininfarina, Fiat czy Żywiec.

Kamerton to forma prosta, ale z ogromnym potencjałem estetycznym i użytkowym, co dostrzegło studio Kaniewski Design, projektując lampę KAMERTON. Smukły widełkowy kształt jest atrakcyjny zarówno w przypadku pojedynczej oprawy, jak też przy zestawieniu opraw w szereg.

Koncepcja łączenia oprawy Kamerton w różne konfiguracje to nowa jakość na rynku, idealnie sprawdzająca się w takich realizacjach jak restauracje, biura czy hotele, jak również w zastosowaniach prywatnych, np. nad stołami w jadalniach. Ponadto w dużych przestrzeniach z lamp KAMERTON można tworzyć unikalne  ażurowe świetlne przegrody.

Oprawa produkowana jest przez Spectra Lighting w dwóch kolorach obudowy − czarnym i białym, natomiast przewody zasilające dostępne są w 7 wersjach wykończenia − białym, czarnym, czerwonym, niebieskim, fioletowym, żółtym i zielonym. Lampa wyposażona jest w źródło LED 3500lm 30W.

SPECTRA LIGHTING

 

[ssba-buttons]