Platforma dla deweloperów

Reklama

Reklama

rynekelektryczny.pl
tel. 22 743 00 71
reklama@rynekelektryczny.pl

  |  

Jako lider w dziedzinie oświetlenia firma OSRAM umożliwia maksymalną szybkość i niezwykłą sprawność w tworzeniu produktów i oddaje w ręce programistów aplikacji swoje najnowsze rozwiązanie – Lightelligence.

Lightelligence wprowadza elastyczną architekturę mikrousług, która pozwala znacznie zmniejszyć koszty projektowania systemu. Poszczególne aplikacje można tworzyć z bloków konstrukcyjnych i podstawowych usług z otwartymi interfejsami API. Pozwala to na dostosowanie ich do wymagań klienta.

 

 

Dzięki platformie Lightelligence w trakcie projektowania aplikacji dla branży oświetleniowej i usług budowlanych nie trzeba już odkrywać Ameryki. Działy zajmujące się tworzeniem aplikacji mogą wymieniać się swoją wiedzą i doświadczeniami. To prowadzi do ogromnego wzrostu wydajności w obszarze projektowania aplikacji IoT – powiedział Thorsten Müller, szef działu innowacji w firmie OSRAM.

Lightelligence różni się od wielu znanych, dostępnych na rynku platform zapewniających ogólną infrastrukturę, ponieważ jest zaprojektowana jako platforma przeznaczona do ściśle określonych zastosowań. Umożliwia szybkie przetestowanie i wdrożenie nowych modeli biznesowych. Aplikacje opracowane na platformie Lightelligence mogą mieć bardzo różne zastosowania, takie jak zmniejszenie zużycia energii w budynku czy też rosnąca sprzedaż w sektorze detalicznym.

www.osram.pl

 

[ssba-buttons]