BROTHER – Łatwość obsługi i parametry najwyższej jakości

   |    Reklama    |   

Brother Polska zaprasza na swoje stoisko podczas targów Energetab 2018 w Bielsku – Białej 11-13.09.2018 w Pawilonie U, Stoisko 28.

Brother Polska jest częścią Brother International Ltd., globalnej firmy ze 100-letnią tradycją, której centrala znajduje się w Japonii.
Podczas tegorocznych targów Energetab zostaną zaprezentowane profesjonalne drukarki etykiet Brother.
SERIA P-TOUCH jest oparta na technologii termotransferu i kompatybilna z taśmami TZe, w których zastosowano opatentowaną przez Brother technologię laminowania, zapewniającą bardzo wysoką odporność na różne czynniki.

 

ETYKIETY LAMINOWANE TZE
Inżynierowie pracujący dla firmy Brother opracowali sposób wykorzystania techniki druku termotransferowego, aby uzyskać wysokiej jakości etykietę samoprzylepną. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony etykiety przed działaniem różnych niszczących czynników zewnętrznych, opracowano także metodę jednoczesnego z drukowaniem pokrywania etykiety warstwą folii ochronnej. Rozwiązanie to jest chronione patentem i gwarantuje, że etykiety z drukarek P-touch są odporne na zadrapania, ścieranie, zmywanie, promieniowanie UV, skrajne temperatury i środki chemiczne.

Więcej www.brother.pl