Kompleksowe rozwiązanie rozdzielnic WN w izolacji gazowej

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  

Firma ELEKTROBUDOWA SA otrzymała nagrodę podczas targów Energetab 2018 – Złoty Medal Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A. za produkt:Kompleksowe rozwiązanie rozdzielnic WN w izolacji gazowej.

Jury konkursowe Energetabu doceniło innowacyjne podejście ELEKTROBUDOWY do oferty w segmencie WN. Spółka proponuje klientom nie tylko rozdzielnicę w izolacji gazowej Optima 145, ale i również pakiet produktów i usług z nią związanych, umożliwiających kompleksowe rozwiązania w zakresie m.in. monitorowania stanu pracy oraz wykrywania i przeciwdziałania zagrożeniom. Pozwala to na bardziej efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów, ułatwia obsługę i nadzór nad urządzeniami, co z kolei przekłada się na redukcję kosztów eksploatacji.

Pakiet kompleksowego rozwiązania dla rozdzielnic WN w izolacji gazowej składa się ze stacjonarnych rozdzielnic w wykonaniu modułowym (umożliwiającym łączenie z innymi rozdzielnicami niezależnie od ich typu), rozdzielnic mobilnych zabudowanych w przenośnych stacjach kontenerowych, szynoprzewodów WN w izolacji gazowej oraz systemów nadzoru i monitoringu parametrów wykorzystywanych urządzeń. W zakres pakietu wchodzą również instrukcje obsługi, wsparcie serwisu i materiały szkoleniowe w technologii rozszerzonej rzeczywistości AR.

To kolejny przykład elastycznego i unikatowego podejścia Spółki do klientów. ELEKROBUDOWA ma już na swoim koncie inne tego typu elastyczne rozwiązania jak np. podłączenie do działającej w Elektrowni Turów rozdzielnicy 110 kV dwóch pól funkcyjnych rozdzielnicy GIS typu OPTIMA własnej produkcji. Dobudowana przez Spółkę infrastruktura – kompatybilna z dotychczasową rozdzielnicą i gwarantująca pełną funkcjonalności pracy urządzenia – to pierwsza taka realizacja w Polsce.

www.elektrobudowa.pl

[ssba-buttons]