Lokalizatory przewodów

Reklama

Reklama

rynekelektryczny.pl
tel. 22 743 00 71
reklama@rynekelektryczny.pl

  |  

Beha-Amprobe wprowadza na polski rynek linię lokalizatorów przewodów AT-6000-EUR. Seria AT-6000-EUR dostępna będzie w dwóch różnych zestawach (AT-6020-EUR i AT-6030-EUR) łączących odbiornik i mocny nadajnik do lokalizowania przewodów, wyłączników i bezpieczników.

Odbiornik AT-6000-RE wykrywa sygnał w przewodach i kablach za pomocą dwóch metod: aktywnej metody śledzenia (z nadajnikiem) i pasywnej metody śledzenia (bez nadajnika). W trudno dostępnych miejscach czujnik końcówki odbiornika może być używany do śledzenia przewodów w rogach, ciasnych miejscach i skrzynkach elektrycznych.

 

Nadajnik AT-6000-TE działa na obwodach pozbawionych napięcia, jak i zasilanych, do 600 V AC/DC w środowiskach elektrycznych kategorii I – III. Charakteryzuje się trybami: wysokiej mocy sygnału, niskiej mocy sygnału oraz pętli (High Signal Mode, Loop Mode, Low Precision Mode). Funkcja identyfikacji Breaker eliminuje pomyłki związane z fałszywymi alarmami, częstymi w starszego typu urządzeniach lokalizujących przewody.

Wybrane funkcje lokalizatorów AT-6000:

  • Szybkie skanowanie (Quick Scan Wire Tracing) – szybkie wykrywanie przewodu na większych odległościach;
  • Precyzyjne lokalizowanie (Precision Wire Tracing) – precyzyjnie wskazuje przewody lub usterki znajdujące się za ścianami, podłogami lub sufitami;
  • Identyfikacja wyłącznika: funkcja automatycznej czułości, która pozwala na szybkie i łatwe lokalizowanie wyłącznika;
  • Bezdotykowe wykrywanie napięcia: wykorzystuje pasywne śledzenie bez nadajnika, aby sprawdzić, czy przewód jest zasilany.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Odbiornik z kolorowym wyświetlaczem TFT;
  • Nadajnik z trybem High Signal, trybem Loop i trybem Low Precision;
  • Odbiornik z czujnikiem Tip, ułatwiającym m.in. lokalizację przewodów w ciasnych przestrzeniach;
  • Nadajnik ze wskaźnikiem trybu transmisji i przyciskiem regulacji głośności;
  • Zacisk sygnału CT-400-EUR (w zestawie AT-6030-EUR, opcjonalnie w zestawie AT-6020-EUR), aby poprawić dokładność i wydajność, gdy nie ma dostępu do „gołych przewodów”.

www.beha-amprobe.com

Beha-Amprobe

Firma Beha-Amprobe oferuje różnorodny sprzęt pomiarowy, który został specjalnie zaprojektowany z myślą o szybszej i łatwiejszej pracy elektryków — wszystko to w atrakcyjnych cenach. Produkty firmy Beha-Amprobe są sprzedawane i obsługiwane przez licznych dystrybutorów oferujących jednocześnie profesjonalne wsparcie serwisowe. Oferta firmy obejmuje multimetry cyfrowe, testery napięcia, mierniki cęgowe, testery instalacji i termometry.

 

[ssba-buttons]