Infrastruktura elektryczna w nowej siedzibie RADWAG

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  

Firma RADWAG powstała w 1984 roku jako mały zakład rzemieślniczy. Obecnie jest liderem na polskim rynku w produkcji nowoczesnych wag elektronicznych oraz należy do ścisłej czołówki światowych producentów. Wszystkie wyroby produkowane są w zakładzie produkcyjnym w Radomiu.

RADWAG jest wiodącym producentem asortymentu nowoczesnych wag elektronicznych dla wielu gałęzi przemysłu. Założona w 1984 roku firma jest obecnie liderem na polskim rynku oraz należy do ścisłej czołówki światowych producentów. Wszystkie wyroby produkowane są we własnym zakładzie produkcyjnym w Radomiu. W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa, jego rozbudowa stała się koniecznością. Na początku 2018 roku firma RADWAG przeniosła swoją działalność do nowej siedziby przy ul. Toruńskiej 5 w Radomiu. Obiekt ten, wyposażony zgodnie z najnowszymi standardami jakości, stał się miejscem pracy około 400 pracowników, zarówno biurowych jak i produkcyjnych.

Wysokie wymagania jakości, niezawodności i kompleksowej oferty były przyczyną wyboru producenta infrastruktury elektrycznej, jakim jest Legrand. Zgodnie z projektem wybrano rozdzielniceXL3 4000, XL3 400, XL3 160, dla trudnych warunków środowiskowych zastosowano rozdzielnice RN65 i szafy przemysłowe IP66 Marina.

DPX3 i Vistop to aparaty mocy z oferty Legrand, które znalazły  się w powyższych  rozdzielniach.

Uzupełnieniem były zastosowane aparaty modułowe na szynę Th 35; zabezpieczające S300 RX i P300 RX, sygnalizacyjne  i sterowania z bogatej oferty Legrand. W biurach najlepiej sprawdziły się zastosowane kanały DLP i z punktami elektryczno-logicznymi Mosaic i dla uzupełniająco listwy POLAM- SUWAŁKI.

[ssba-buttons]