Źródła światła LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  
Źródło światła LED z czujnikiem ruchu

Firma GTV Lighting poszerza swój asortyment oświetleniowy. W portfolio nowych produktów znajdują się m.in. źródła światła LED z czujnikiem zmierzchu oraz z czujnikiem ruchu.

Oszczędności

Oba rozwiązania świecą tylko wtedy, kiedy to naprawdę jest niezbędne, przez co stanowią realne odciążenie dla firmowego czy też domowego budżetu. Dodatkowo obydwa produkty posiadają klasę energetyczną A+.

Przeczytaj informacje z rynku oświetleniowego

Bezpieczeństwo

Warto wspomnieć o bezpieczeństwie, które mogą zapewnić. Czujniki zamontowane w ciągach komunikacyjnych sprawią, że newralgiczny obszar zawsze będzie odpowiednio doświetlony, co uchroni teren przed niechcianymi gośćmi.

Oświetlenie ogrodowe LED

Warto wspomnieć o bezpieczeństwie, które mogą one zapewnić. Źródła LED wyposażone we wspomniane czujniki, po zamontowaniu ich w ciągach komunikacyjnych sprawią, że newralgiczny obszar zawsze będzie odpowiednio doświetlony, co uchroni teren przed niechcianymi gośćmi. Jednocześnie warto podkreślić, że nowy produkt zamontowany w oprawie oświetleniowej ogrodowej może być też dobrym sposobem na ochronę prywatnej posesji. Domowi użytkownicy mogą wykorzystać nowe rozwiązania również w inny, bardziej przyjemny sposób – czujnik zmierzchu na pewno przyda się podczas wiosennych i letnich spotkań w ogrodzie, dodając przyjemnego oświetlenia wieczornym rozmowom.

Przeczytaj porady eksperta Oświetlenie dla poczucia bezpieczeństwa

Podstawowe parametry:

  • Nowe modele źródeł światła mają moc 10 W. Są one odpowiednikiem tradycyjnej żarówki o mocy 60 W ponieważ emitują strumień świetlny o wartości 810 lumenów.
  • Charakteryzują się wskaźnikiem oddawania barw (CRI) większym niż 80, czyli odwzorowanie barw oświetlanych przedmiotów jest rzeczywiste i bardzo dobre zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczenia.
  • Co istotne, oferowane przez GTV źródła światła LED mogą świecić aż do 40 000 godzin.
  • Dostępne są dwa warianty tych źródeł ze względu na temperaturę barwową: 3000 i 4000 K.

Źródło: GTV

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny. Zobacz więcej

[ssba-buttons]