Rozwiązanie oferowane tylko przez Weidmuller

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  
Złącza przemysłowe Weidmuller

Innowacyjny system łączeniowy Quick Termination (QT) zastosowany w nowych wkładach złącz przemysłowych HDC Rock Star® firmy Weidmuller, umożliwia znaczne przyspieszenie procesów instalacji i modernizacji.

Odizolowane, elastyczne przewody o przekroju od 0,5 do 2,5 mm² (AWG 20 do 16) można włożyć bezpośrednio w miejsce zacisku. Nie trzeba zaprasowywać końcówek na przewodzie, co pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Nowo skonstruowana sprężynowa zapadka zamyka się z wyraźnym „kliknięciem”, gdy tylko przewód znajdzie się we właściwym położeniu, przytrzymując go i tworząc bezpieczne połączenie, odporne na silne wstrząsy i wibracje.

System łączeniowy Quick Termination WeidmullerŁączenie bez użycia narzędzi! Rozwiązanie oferowane tylko przez Weidmuller.

Nowe wkłady HDC-QT są kompatybilne z innymi wkładami serii HDC-HE wykonanymi w innych technologiach łączeniowych, tj. śrubowej, sprężynowej, zaciskanej lub PUSH IN.

Wkłady wykonane są z tworzywa sztucznego PA66/6 wzmocnionego włóknem szklanym. Aprobaty UL, dopuszczenia kolejowe, najwyższy stopień niepalności V-0 zgodnie z UL 94 oraz zakres temperatur od -40 °C do +125 °C, zapewniają im szeroki zakres zastosowań przemysłowych.

Jeśli chcieliby Państwo wypróbować nowy system łączeniowy, można zamówić bezpłatny zestaw wzorcowy.

Źródło: WEIDMULLER

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny. Zobacz więcej

[ssba-buttons]