Zwiększenie obrotów bardzo nas cieszy

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  
systemy zarządzania ośweitleniem Beghelli

Wzrosty w sprzedaży i zatrudnieniu. Wprowadzenie na rynek kilkunastu nowych opraw oświetleniowych. Tak minął rok w firmie oświetleniowej Beghelli.

W 2018 roku polski oddział włoskiego producenta systemów oświetlenia LED Beghelli zwiększył swoje obroty o ponad 20% w stosunku do 2017 roku.

Firma zrealizowała sprzedaż ponad 180 000 opraw oświetleniowych LED i 35 000 źródeł światła LED. Uruchomiła 33 systemy radiowego zarządzania oświetleniem – technologia ta jest autorskim i opatentowanym rozwiązaniem inżynierów Beghelli.

Przeczytaj informacje z rynku oświetleniowego

W ślad za dobrymi wynikami sprzedażowymi poszły również wzrosty zatrudnienia. Jak podaje zarząd spółki, polski oddział Beghelli S.p.A. zwiększył zatrudnienie o 27% w stosunku do ubiegłego roku. A to dobra prognoza na przyszłość.

Zwiększenie obrotów bardzo nas cieszy. To efekt naszej ciężkiej pracy, ale też zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Gdyby ułożyć tylko sprzedane przez nas w Polsce oprawy hermetyczne LED w linii prostej, to ta miałaby długość ponad 50 km. W ostatnim czasie rośnie zainteresowanie technologią LED zarówno w segmencie B2B, jak i B2C. W 2019 roku planujemy powiększyć nasze przestrzenie magazynowe tak, aby usprawnić dystrybucję opraw, w tym nowości, które pojawią się w Polsce już w pierwszym kwartale nowego roku. W 2018 roku z naszego magazynu w Rybniku wyekspediowaliśmy ponad 3 tysiące palet z oprawami oświetleniowymi, a co dwa dni regularnie przyjmowaliśmy nowe dostawy z towarem wyprodukowanym w naszych fabrykach we Włoszech i Czechach. Od stałych klientów otrzymaliśmy 3000 kompleksowych zamówień, a wszystko wskazuje na to, że i ta liczba w 2019 roku wzrośnie. Chcemy więc być gotowi – mówi Piotr Świtalski, dyrektor grupy Beghelli w Polsce.

W 2018 roku do oferty marki trafiło kilkanaście nowych produktów m.in. seria FH400-100 LED, BS240LED, BS100LED Adjustable, X-Spike, X-Step, X-Cube, Funzione3LED oraz źródła LED – seria High Lumen Output (HLO). Marka zaczyna być coraz bardziej widoczna w branży. We wrześniu 2018 roku dołączyła do prestiżowego grona producentów oświetlenia LED – stowarzyszenia Pol-lighting. Z kolei podczas ENERGETAB 2018, a następnie Warsaw Industry Week, eksperci Beghelli przedstawili najnowsze rozwiązanie dla sektora przemysłowego i nieruchomości – system RX LED. Ponadto w minionym roku zostało otwarte kolejne już biuro handlowe w Polsce (pierwszy oddział Rybnik, następnie Wrocław), którego siedziba znajduje się w Krakowie.

Beghelli jest obecne na polskim rynku od 2006 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu opraw przemysłowych oraz systemów zarządzania oświetleniem. Oferowane przez Beghelli oprawy oświetleniowe są w stanie wygenerować oszczędności w zużyciu energii elektrycznej rzędu 70%.

RE na podstawie materiałów Beghelli

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny. Zobacz więcej

[ssba-buttons]