Ruszyły seminaria o energooszczędnych rozwiązaniach oświetleniowych

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  
Seminarium Beghelli

Firma Beghelli-Polska uruchomiła program „Beghelli Accademia”. Włoski producent oświetlenia szkoli projektantów, architektów, inwestorów oraz hurtowników, dla których priorytetowe jest wyposażanie obiektów w energooszczędne rozwiązania.

Marcowe seminarium Beghelii-Polska

„Beghelli Accademia” to systematycznie organizowane seminaria, zapoczątkowane we Włoszech i kontynuowane we wszystkich oddziałach na całym świecie, w których funkcjonuje oficjalne przedstawicielstwo marki. Podczas marcowego spotkania, zorganizowanego w siedzibie polskiego oddziału Beghelli w Rybniku, uczestnicy mieli okazję z bliska przyjrzeć się nowościom produktowym marki, poznać innowacyjne funkcjonalności opraw LED, a także porozmawiać o najnowszych zmianach legislacyjnych, scenariuszach rynkowych oraz trendach branżowych. W trakcie spotkania eksperci dzielili się tajnikami projektowania instalacji oraz montażem energooszczędnych opraw.

Dla kogo są seminaria?

Wydarzenia organizowane w ramach „Beghelli Accademia” to otwarte i bezpłatne szkolenia dedykowane wszystkim osobom związanym z branżą oświetleniową w sektorze opraw podstawowych, awaryjnych oraz systemów umożliwiających zarządzenie instalacją.

Organizowane przez nas seminaria nie mają jedynie charakteru produktowego. Szkoleniowcy opowiadają oczywiście o dostępnym asortymencie marki, ale przede wszystkim skupiają się na przełożeniu parametrów opraw i systemów na realne korzyści finansowe czy omawiają rozwiązania odpowiadające energochłonnym przedsiębiorstwom. Zależy nam, aby wspierać inwestorów na każdym kroku współpracy z marką Beghelli. Od zaprezentowania możliwości po benefity wynikające z zastosowania konkretnych produktów. Istotną częścią spotkań są także dyskusje dotyczące dynamicznie zmieniającego się rynku oświetlenia LED, zmian w ustawach czy światowych trendów, jak Human Centric Lighting, czyli oświetlenie, które odwzorowuje zmienne parametry światła naturalnego i dostosowuje je do rytmu dobowego człowieka. Na organizowanych przez nas seminariach, szczegółowo analizujemy wszelkie zagadnienia związane z branżą oświetlenia profesjonalnego, ale także prawodawstwo i rozwiązania techniczne. Każda z osób biorąca udział w zajęciach dostaje możliwość samodzielnego zaprogramowania, uruchomienia oraz zarządzania systemami i urządzeniami, w które wyposażyliśmy naszą salę pokazową – mówi Piotr Świtalski, prezes Beghelli-Polska.

O nowościach

Program marcowego szkolenia uwzględniał liczne nowości, które w bieżącym roku marka wprowadziła do swojej oferty. Wśród nich znajdują się m.in. Logica LED z bezpretensjonalnym strumieniem świetlnym o mocy 1500 lm, działająca w trybie awaryjnym oraz system HCL. Ponadto projektantom biorącym udział w szkoleniu, zaprezentowano serię ulepszonych opraw BS 100 LED – Adujstable. Regulowany model wyposażony jest w jeden statecznik, umożliwiający zmianę natężenie strumienia świetlnego na czterech poziomach. Podczas szkolenia eksperci omówili także zasady działania automatyki Beghelli, która w połączeniu z technologią LED jest w stanie wygenerować do 80% oszczędności.

Czytaj Informacje z rynku oświetleniowego

Kolejny termin seminarium

Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w kolejnych edycjach szkolenia wszystkie osoby, które poszukują energooszczędnych i kompleksowych rozwiązań dedykowanych budynkom komercyjnym.

Najbliższe szkolenie odbędzie się 11 kwietnia 2019 roku w Rybniku. Zgłoszenie można wysłać pod adresem akademia@beghelli.pl

www.beghelli.pl

RE

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny. Zobacz więcej

[ssba-buttons]