Kieszonkowa kamera termowizyjna

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  
kieszonkowa kamera termowizyjna Fluke

Firma Fluke wprowadza na polski rynek kieszonkową kamerę termowizyjną PTi120, przeznaczoną do przeprowadzania szybkich inspekcji przemysłowych, pozwalających skracać czasy przestojów linii produkcyjnych.

Wprowadzana do sprzedaży w maju kamera PTi120 oferuje zaawansowane możliwości profesjonalnej kamery termowizyjnej w niewielkiej obudowie, która łatwo mieści się w kieszeni.

Jest to solidna przenośna kamera termowizyjna do przeprowadzania szybkich inspekcji przemysłowych. Im większy problem w zakładzie produkcyjnym, tym szybciej trzeba go rozwiązać, a kieszonkowa kamera termowizyjna taka jak PTi120 niezawodnie skróci czas przestojów,  pełniąc rolę „pierwszej linii obrony”, pozwalającej na łatwe wyszukiwanie i usuwanie awarii – mówi Krzysztof Stoma, Field Marketing Manager, Fluke Europe B.V.

Kieszonkowy format kamery PTi120 umożliwia jej bezproblemowe przenoszenie. Urządzenie umożliwia szybkie skanowanie urządzeń elektrycznych, maszyn i innych zasobów, oraz – co jest nie bez znaczenia – wytrzymuje pracę w zanieczyszczonych i mokrych warunkach.

Funkcja oznaczania zasobów Fluke Connect zastosowana przez firmę Fluke w nowej kamerze pomaga uniknąć żmudnego sortowania i porządkowania termogramów. Po zeskanowaniu kodu QR lub kodu kreskowego urządzenia termogram oraz wszystkie zapisane informacje dotyczące daty i godziny trafiają do wstępnie zdefiniowanych folderów. Urządzenie oferuje też możliwość wysyłania obrazów przez sieć Wi-Fi lub ich automatycznego przekazywania po podłączeniu przyrządu do sieci lub do komputera przez złącze USB.

Technologia IR-Fusion na 3,5-calowym ekranie dotykowym LCD umożliwia nakładanie na siebie obrazów wykonanych w świetle widzialnym i podczerwieni, co ułatwia lokalizowanie źródła problemu. Aby dostosować ustawienie, wystarczy przesunąć palcem po ekranie.

Szczegółowa specyfikacja urządzenia na stronie https://fluke.com/pl-pl/produkt/kamera-termowizyjna/kieszonkowa-pti120

RE

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny. Zobacz więcej

[ssba-buttons]