Wyjątkowe wszechstronne falowniki hybrydowe

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  
stoisko Fronius Intersolar 2019

Firma Fronius wystawiała się na największych na świecie targach solarnych – Intersolar 2019 w Monachium. Na stoisku dostępne były nowości, w tym falowniki hybrydowe Fronius GEN24 Plus, które są idealnym uzupełnieniem gamy produktów Fronius.

Naszym celem zawsze było to, aby jak najbardziej ułatwić życie instalatorom. Bez względu na to, czy chodzi o fotowoltaikę, magazynowanie energii, zasilanie awaryjne, ogrzewanie czy e-mobilność, Fronius GEN24 Plus stanowi wyjątkowo wszechstronne rozwiązanie, które będzie kamieniem milowym dla transformacji energetycznej w mikroinstalacjach – z dumą zapowiada Martin Hackl.

Urządzenia te są dostępne w wersji jedno- i trójfazowej. Są przystosowane do działania w sieciach na całym świecie. Odznaczają się wszystkimi zaletami technologii SnapINverter, a ponadto są wyposażone w udogodnienia, takie jak najszybsze uruchomienie z poziomu aplikacji i najszybszy serwis na rynku. Dzięki PV Point istnieje możliwość zasilania awaryjnego w podstawowym zakresie, także bez zasobnika energii. Użytkownicy mogą przykładowo ładować telefon komórkowy lub laptop i zachować możliwość kontaktu i dostępu do informacji także podczas dłuższych przerw w dostawie energii. Jeśli falownik zostanie połączony z akumulatorem, może zasilać całą instalację domową jako pełnoprawne źródło rezerwowe. Model Primo GEN24 Plus został wyróżniony nagrodą Plus X Award 2019 za wysoką jakość, komfort obsługi, funkcjonalność i ochrona środowiska.

www.fronius.pl

Czytaj Informacje z rynku fotowoltaicznego

RE

[ssba-buttons]