Wolne chwile na motorze

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

  |  

Przez 5 tygodni firma Kanlux będzie patronować wyprawie wzdłuż historycznego szlaku Route 66 biegnącego śladem migrantów podążających ze wschodu na zachodnie wybrzeże USA.

Założenie jest proste – jeden człowiek na motocyklu samotnie pokonuje ponad 7 tys. km w 34 dni. Wszystkie relacje, wyjątkowe zdjęcia i przekazy filmowe można oglądać na fanpage’u firmy Kanlux na Facebooku. Wydarzeniu towarzyszyć będą również konkursy z wyjątkowymi nagrodami. Wyznaczona trasa będzie wiodła z Chicago do Santa Monica (2448 mil), następnie przez San Francisco, Golden Gate, Yosemite, Death Valley, Las Vegas i z powrotem do Los Angeles (1770 mil).

Tego niełatwego wyzwania podjął się pracownik firmy Kanlux – Andrzej Biadasiewicz, który na co dzień pracuje w dziale sprzedaży, a w wolnych chwilach jeździ na motorze. Andrzej to wytrawny podróżnik, który zdążył już przemierzyć większość krajów europejskich – rowerem, samochodem lub autostopem. Od blisko czterech lat wytrawny podróżnik przemierza drogi na motorze Cruiser. Tym razem padło na mekkę motocyklistów – Route 66.

 

 

[ssba-buttons]