O nas

RYNEK ELEKTRYCZNY to niezależny, nowoczesny i dynamiczny magazyn środowiskowy skierowany do branży elektrotechnicznej i jej otoczenia. Na łamach znaleźć można raporty branżowe, rankingi i przeglądy produktów, analizy segmentowe, relacje z targów i spotkań, informacje z kraju i ze świata, wywiady z przedsiębiorcami, opinie czytelników, a także informacje o ofertach firm.

Treść czasopisma adresowana jest do kadry menedżerskiej, przedstawicieli handlowych, pracowników działów handlu i marketingu, projektantów i wykonawców, deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, zakładów energetycznych oraz urzędów miast i gmin, czyli do wszystkich zainteresowanych kondycją branży elektrycznej.
Jakość i treść informacji pozwala Czytelnikowi szybciej i skuteczniej reagować na zamiany w branży. Stawiamy na wysoki standard oferowanych usług oraz wartość merytoryczną i użyteczność naszych informacji. Bez takich usług, informacji i zdobytej  wiedzy trudno jest działać na konkurencyjnym rynku. Wiarygodność i rzetelność w tej dziedzinie potwierdza wieloletnie doświadczenie ludzi zatrudnionych w wydawnictwie oraz grono naszych współpracowników.
Podajemy informacje z różnych źródeł, ale także staramy się sami być źródłem informacji rynkowych.

                 

Charakterystyka

Redaktor naczelny: Małgorzata Kozińska
Na rynku od: 2007 roku
Format: 205 x 290 mm
Nakład: 6000 egz.
Dystrybucja:
prenumerata, targi, seminaria, spotkania branżowe, Ruch, Garmond
Tematyka:
raporty branżowe, rankingi i przeglądy produktów, analizy segmentowe, relacje z targów i spotkań, informacje z kraju i ze świata, wywiady z przedsiębiorcami, opinie czytelników, oferty firm
Grupa docelowa:
kadra menedżerska, pracownicy działów handlu i marketingu, projektanci, wykonawcy, deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, urzędy miast i gmin, zakłady energetyczne

Katalogi: Rozdzielnice i obudowy, Hurtownie Elektrotechniczne

Dodatki: Rynek Fotowoltaiczny, Rynek Oświetleniowy, Rynek Kablowy

Newsletter: wysyłany dwa razy w tygodniu  – ponad 20 000 odbiorców

PUBLIKATECH M.Kozińska sj, ul. Bogumińska 12/12, 03-619 Warszawa, NIP 113 264 38 47, REGON 140770264, KRS 0000268242

Konto bankowe Santander: 76 1500 1878 121870070 338 0000