Firma Kanlux w Archispace

   |    tekst redakcyjny    |   

W tym roku, po raz kolejny, specjalistów Kanlux można spotkać na Targach BUDMA, które odbywają się w dniach 10-13 marca 2015 w Poznaniu. Stoisko znajduje się w hali 4, gdzie firma wystawia się w ramach Archispace. W punkcie konsultacyjnym firmy Kanlux SA specjaliści oświetleniowi, którzy opowiedzą o najciekawszych produktach firmy. Będzie to także znakomita okazja, by z bliska przyjrzeć się wybranym oprawom oświetleniowym i źródłom światła Kanlux.

Architekci i projektanci będą mogli uczestniczyć w specjalistycznych pokazach warsztatowych prowadzonych w ramach Akademii Efektywnego Projektowania, prowadzonych przez trenerów Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego PROCAD. Będzie to doskonała okazja, by zdobyć najnowszą wiedzę i nowinki ze świata systemów CAD oraz rozwiązań technologicznych wspomagających projektowanie, jak również zobaczyć w akcji kilka opraw oświetleniowych Kanlux.

Wszyscy uczestnicy Akademii Efektywnego Projektowania będą mieli szansę zdobyć atrakcyjne nagrody, wśród których znajdą się również produkty marki Kanlux, praktyczne biurkowe lampki MOSTRA LED. Dla osób, które nie będą mogły pojawić się w tych dniach w Poznaniu, wszystkie tematy będą na żywo transmitowane online – aby w nich uczestniczyć wystarczy się zarejestrować. W ubiegłym roku przestrzeń Archispace odwiedziło 1776 architektów i projektantów branży budowlanej.

Podczas targów BUDMA 2015, aktywnie działający projektanci, którzy odwiedzą przestrzeń Archispace, będą mogli otrzymać także specjalną płytę przygotowaną wyłącznie na targi i dostępną tylko w czasie ich trwania. Będzie ona zawierać biblioteki CAD (blisko 50 tys. plików), w tym również rysunki produktów marki Kanlux. Na płycie zamieszczony zostanie szereg innych atrakcyjnych materiałów, w tym program PROCAD Tools4Revit SmartBrowser wspomagający zarządzanie i edycję rodzin w Autodesk Revit, materiały szkoleniowe do oprogramowania Revit – ćwiczenia „Pierwszy projekt”, filmy szkoleniowe oraz tutoriale.

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny