1 minuta. Tylko tyle wystarczy, aby wyprodukować 1 metr słupa aluminiowego

   |    tekst redakcyjny    |   

Firma ROSA, polski producent oświetlenia zewnętrznego, uruchomiła najnowocześniejszą na świecie linię produkcyjną  służącą do produkcji słupów aluminiowych. Nowa linia to pięć wysoce zaawansowanych technologicznie maszyn, które w zależności od potrzeb mogą pracować równocześnie lub jako osobne elementy.

– Pełna automatyzacja procesu produkcji słupów aluminiowych pozwala na znacznie większą wydajność – podkreśla Stanisław Rosa, właściciel firmy ROSA. – W ciągu jednej minuty jesteśmy w stanie wyprodukować 1 metr słupa aluminiowego.

W efekcie produkcja dziesięciometrowego słupa marki ROSA oferty trwa tylko 10 minut.  Innowacyjna linia produkcyjna słupów aluminiowych firmy ROSA to inwestycja na skalę globalną, a zastosowane w niej rozwiązania chronione są patentem. Każdy etap procesu produkcji jest ściśle monitorowany i kontrolowany, co sprawia, że końcowy produkt wyróżnia wysoka jakość wykonania.
Wszystkie produkowane przez firmę ROSA słupy aluminiowe są anodowane we własnej anodowni, która jest jednym z najbardziej nowoczesnych tego typu obiektów w Europie. Dzięki temu każdy słup marki ROSA chroniony jest przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak sól, promienie UV, opady atmosferyczne (kwaśne deszcze), zanieczyszczenia ze środków transportu lub przemysłu (pyły, oleje) a jednocześnie zyskuje estetyczny i dekoracyjny wygląd.

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny