OPPLE LIGHTING. NOWA MARKA OŚWIETLENIOWA W EUROPIE

   |    tekst redakcyjny    |   

OPPLE Lighting jest wiodącą marką w oświetleniu LED w Chinach, której produkty sprzedawane są w ponad 50 krajach na świecie. Na początku 2014 roku rozpoczęliśmy działalność w Europie, zaczynając od Holandii, a obecnie przygotowujemy się do rozpoczęcia działalności również w Polsce.

 

 

 

 

 

Zapraszamy na Targi Światło. Hala 1, stoisko A24

Targi Światło, które odbędą się w Warszawie w dniach 27‑29 stycznia 2016 r., będą doskonałą okazją, aby się wzajemnie poznać. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym razem z Państwem będziemy świętować rozpoczęcie działalności OPPLE Lighting w Polsce.

Można skorzystać ze specjalnego zaproszenia Pobierz

OPPLE jest najsilniejszą i najszerzej znaną chińską marką oświetleniową, prowadzącą działalność w ponad 50 krajach na świecie. Od momentu założenia firmy w 1996 roku, odnotowujemy szybki rozwój i dzisiaj jesteśmy wiodącą firmą oświetleniową z roczną sprzedażą przekraczającą 600 milionów USD. Nasza firma posiada dwie duże fabryki, zatrudniamy 7000 pracowników, pod marką OPPLE działa 3800 sklepów, dodatkowo współpracujemy z ponad 30 000 punktami sprzedaży na całym świecie.

Nasz ciągły rozwój bazuje na realizacji prostego zobowiązania: dostarczać wysoką jakość za przystępną cenę i przy lokalnym wsparciu.

Dzięki lokalnej obecności wyszkolonych i doświadczonych pracowników firmy OPPLE mogą Państwo w pełni korzystać z przewag, jakie oferują innowacyjne produkty wyprodukowane w Chinach.

Nasze produkty łączą w sobie najlepsze cechy:
– znakomity stosunek jakości do ceny,
– ciągle wzbogacany asortyment innowacyjnych produktów opracowywanych przez własny dział   badań i rozwoju (ponad 400 inżynierów),
– uzyskiwanie ponad 200 patentów rocznie,
– posiadając certyfikowane przez TÜV laboratoria zapewniamy, że produkty oferowane przez firmę OPPLE spełniają najwyższe europejskie wymagania jakościowe,
– asortyment oferowanych produktów jest kompletny,
– dla zapewnienia szybkiej dostępności produkty są gotowe do natychmiastowej wysyłki z naszego magazynu w Europie,
– ponadto nasz zespół zaangażowanych specjalistów oferuje znakomite wsparcie sprzedażowe.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Targów Światło w Warszawie i do współpracy. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, co możliwe z naszej strony, aby przebiegała ona sprawnie i przynosiła oczekiwane efekty.

Istnieje możliwość umówienia się na indywidualne spotkanie. W tym celu wystarczy do nas napisać lub zadzwonić:

OPPLE Lighting

Materiaalweg 6-6A, 5681 RJ Best, The Netherlands

T: +31 (0)88 056 7888     F: +31 (0)85 760 7260

E: service@opple.com

W: www.opple.com

 

OPPLE – Twój Partner w oświetleniu LED