55 punktów sprzedaży

   |    tekst redakcyjny    |   

Spółka Grodno, jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce, otworzyła pod koniec lutego br. nowy oddział sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim oraz dwa nowe punkty franczyzowe w Bytowie i Garwolinie. Obecnie Grodno ma 55 punktów sprzedaży, w tym trzy w ramach współpracy franczyzowej.

Wszystkie dotychczasowe punkty sprzedaży zlokalizowane są w kluczowych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Poznaniu, Wrocławiu. Nowy oddział w Gorzowie Wielkopolskim to drugi punkt sprzedaży w województwie lubuskim.

 

 

Nowe punkty sprzedaży to kolejny krok w realizacji naszej strategii rozwoju poprzez rozbudowę sieci dystrybucji. Oddział w Gorzowie Wielkopolskim wzmocni naszą pozycję w Polsce Zachodniej – poinformował Andrzej Jurczak, prezes Zarządu Grodno SA.

Firma nawiązała również współpracę franczyzową z dwoma nowymi partnerami – firmą Elektrokompleks z Bytowa w województwie pomorskim oraz firmą Storm z Garwolina w województwie mazowieckim. Obaj partnerzy mają ponad dziesięcioletni staż w branży, oferują także dodatkowe usługi, takie jak instalatorstwo elektryczne. Model franczyzowy oparty jest na autorskim rozwiązaniu informatycznym pozwalającym niezależnym przedsiębiorstwom realizować ich cele biznesowe w ramach Grupy Grodno. Umowa zakłada sprzedaż produktów dostępnych w sieci Grodno.

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny