Polska przyciąga zagraniczne firmy

   |    Tomasz Charążka    |   
BayWa r.e. otwiera biuro sprzedaży w Krakowie

Niemiecka firma BayWa r.e. otworzyła w Krakowie biuro sprzedaży. Doświadczony, trzyosobowy zespół zajmie się umacnianiem istniejących więzi handlowych w Polsce i Europie Wschodniej. Firma będzie odpowiedzialna za dystrybucję wysokiej jakości komponentów fotowoltaicznych.

Guenter Haug Baywa re

Günter Haug, Baywa r.e

BayWa r.e. działa w Polsce od 2008 r. Dotychczasowa działalność firmy koncentrowała się na energii wiatrowej. Firma otworzyła filię w Warszawie i zrealizowała kilka projektów elektrowni wiatrowych. Teraz przyszedł czas na rozwój handlu w zakresie fotowoltaiki.

– Po udanym wejściu na rynki krajów Beneluksu w 2016 r. oraz na rynek australijski w lecie ubiegłego roku kontynuujemy poszerzanie naszej działalności w 2017 r. Stabilnie rosnący polski rynek oferuje idealne warunki do dalszego umacniania naszej pozycji jako jednego z największych dostawców kompleksowych rozwiązań systemowych do instalacji fotowoltaicznych w Europie – komentuje otwarcie filii Günter Haug, dyrektor działu fotowoltaiki w BayWa r.e. – W przyszłości polscy klienci będą mogli poznać naszą obszerną ofertę usług i produktów bezpośrednio od naszych przedstawicieli oraz przekonać się o stosowanych przez nas wysokich standardach jakości. Mogą oni przy tym korzystać z wieloletniego doświadczenia naszych pracowników.

BayWa r.e. to międzynarodowa firma z 25-letnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży systemów fotowoltaicznych, która posiada przedstawicielstwa w ponad 12 krajach. W wyniku przejęcia spółek luksemburskiego przedsiębiorstwa Solar-Center i australijskiej firmy Solarmatrix zajmującej się sprzedażą hurtową paneli słonecznych, firma BayWa r.e. uzyskała dostęp do kolejnych międzynarodowych rynków. W nadchodzących miesiącach planowane jest otwarcie dalszych biur sprzedaży w Europie i Azji.

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz